Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje dwóch skryptów na serwer Minecraft


LuckyEq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Potrzebuje skryptu i to mega napisanego na anty włam, oraz poproszę skrypt na vanish czyli, jeśli odpalam /v jest komunikat na serwerze, że ja wyszedłem ( jako właściciel serwera oraz jak i reszta administracji ) z serwera a tak naprawdę jesteśmy na serwerze jeśli wyłączam /v jest komunikat że wszedłem na serwer tak jak reszta administracji. Liczę na najlepszą odpowiedź! 😌 Dzięki i pozdrawiam!! 😇

Opublikowano

Rozwiń myśl, co to "anty włam"?

 

Co do vanisha, spróbuj coś takiego

variables:
	{vanish.%player%} = false

on command "v" or "vanish":
	if player has permission "vanish.fakeinfo":
		if {vanish.%player%} is false:
			send "&7[&4-&7] &6%player% &7wyszedl z serwera
		else:
			send "&7[&a-&7] &6%player% &7wszedl na serwer

 

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Potrzebuje dwóch skryptów na serwer Minecraft
Opublikowano

Anty włam? Chodzi mi o to żeby było zabezpieczenie konta Właściciela lub innego Administratora, użytkownik dostaje automatycznie informacje, że chciał się połączyć z kontem Właściciela czy innego administratora dostaje automatycznie powiadomienie właściciel że jakies ip próbowało się włamać na konto 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...