Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wykonać test obciążenia serwera bez graczy


Kscepersky!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. 3 lipca chciałbym odpalić serwer, który powinnien ogarnąć 50 osób przy 31 pluginach. Moge jakos zasymulować te 50 osób, aby sprawdzić TPS serwera? Będzie to serwer PVP.

Opublikowano

Boty nie odzwierciedla , dlaczego?

 

- Boty beda staly na jednym chunku nic nie wykonujac

*Brak chodzenia i odkrywania chunkow

*Brak zapisu przedmiotow i swiata poniewaz nic nie zdobeda ani nic nie odkryja

*Brak jakiegokolwiek uzywania pluginu (brak uzywania komend,brak jakiegokolwiek zapisu)

 

Czyli te boty zajma Ci tylko ram ale zadnej symulacji nie zrobia

Opublikowano
3 godziny temu, a97ssjmc napisał:

Boty nie odzwierciedla , dlaczego?

 

- Boty beda staly na jednym chunku nic nie wykonujac

*Brak chodzenia i odkrywania chunkow

*Brak zapisu przedmiotow i swiata poniewaz nic nie zdobeda ani nic nie odkryja

*Brak jakiegokolwiek uzywania pluginu (brak uzywania komend,brak jakiegokolwiek zapisu)

 

Czyli te boty zajma Ci tylko ram ale zadnej symulacji nie zrobia

Boty też mogą chodzić pisać na chat i inne nie tylko stać mogą podążać zanim bo sam mam takie.

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano

chodzi o to ze moim zdaniem nikt nie ma takich botow ze przechodza miedzy swiatami nether-world world-end, uzywaja rtp albo 40 osob odkrywa nowe chunki to nie jest to samo i dopoki (a raczej moge isc w zaklad ze nikt nie ma takich botow) nie zasymulujesz tak naprawde ruchu na serwerze... Tym bardziej ze trzeba brac pod uwage rozne pluginy ktorych Ci gracze beda uzywac. Nie wykonalne

Opublikowano

Po co się bawić w "boty", które da się ogarnąć  w citnez - będą NPC'tami, które po ustawieniu będą chodziły kręciły się itd. Ale one będą ciągnęły o połowę mniej ramu od graczy, bo nie pełnią wiele funkcji, tych których gracze robią... Jeżeli chcesz sprawdzić czy serwer utrzyma te 50 os, to wyślij ile masz wykupionego ramu a ja tobie powiem ile utrzyma graczy maksymalnie.

 

P.S zależy też od graczy, bo jak ktoś odpali 50 tnt w jednym czasie a będziesz miał mało ramu, to serwer cały wywali...

Jeżeli chcesz uzyskać szybszą pomoc, to wbijaj na Discord pomocy technicznej:   https://discord.gg/6GvT6EZ

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Jak wykonać test obciążenia serwera bez graczy
Opublikowano
23 godziny temu, xAtomus napisał:

Polecam Citizens2

Te citizens nie pomoże bo one tylko w paru miejscach by chodziły a potrzeba aby wszędzie i coś robiły. Najlepsze wyjście to zobaczyć na starcie serwera co będzie się działo.

 

MPCForum Baner (4).png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...