Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CS:GO wyrzuca do pulpitu podczas matchmakingu lub na boty


daamiaan94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem, po pierwsze może opiszę sprzęt, procesor Intel Core i7-Q740 1.73Ghz (4 rdzenie / 8 wątków) Ram: 6GB, Karta graficzna Nvidia Geforce GTX 285M 1GB (aktualizacja karty najwyższa zaktualizowana), po drugie opis problemu: podczas gry czy to na boty czy na matchmakingu, w nieokreślonym momencie tak jakby przycina mi grę na chwilę, następnie jest czarny ekran, dźwięk z gry słychać, również jak próbuję chodzić czy strzelać również wszystko słychać, ale po kilku sekundach wyrzuca do pulpitu, próbując wejść z powrotem w cs go, nadal czarny ekran oraz słychać dźwięki gry, niestety w takiej sytuacji pomaga jedynie alt+ctrl+delete i wyłączenie gry w procesach, wchodząc po wyłączeniu na cs w większej liczbie przypadków udaje się dokończyć mecz bez powtórzenia sytuacji, ale niestety przy następnym meczu problem się powtarza, dodam że w innych grach mogę grać nawet po kilka godzin nic się nie dzieje, nawet w Valorancie, tylko w cs go mam taki problem. Steam oraz cs go został zainstalowany od nowa, lecz i to nie pomaga. Proszę o pomoc bo już nie wiem co to może być.

  • Aive zmienił(a) tytuł na CS:GO wyrzuca do pulpitu podczas matchmakingu lub na boty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...