Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odblokować używanie rudy redstone - WorldGuard


FGGD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak naprawic to że gdy gracz naciska na rude redstona ktora jest na spawnie to pojawia sie mu napic Sorry buy you can't place that block here?

Opublikowano

A co jest w tym zepsutego?

 

Blok rudy redstona ma dwa stany - zwykły i aktywny/świecący. Gdy gracz na niego klika, albo po nim chodzi to blok rudy zamienia się w świecący na kilka sekund. Jako że gracz nie ma dostępu do regionu to stan się nie zmienia, a gracz dostaje odpowiednią wiadomość. WorldGuard działa tutaj zgodnie z przewidywaniami.

Q8eOMob.png

Opublikowano
11 godzin temu, PabloTL napisał:

A co jest w tym zepsutego?

 

Blok rudy redstona ma dwa stany - zwykły i aktywny/świecący. Gdy gracz na niego klika, albo po nim chodzi to blok rudy zamienia się w świecący na kilka sekund. Jako że gracz nie ma dostępu do regionu to stan się nie zmienia, a gracz dostaje odpowiednią wiadomość. WorldGuard działa tutaj zgodnie z przewidywaniami.

No, a chciałbym by sytuacja się zmieniła by nie spamiło graczowi na czacie.

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Jak odblokować używanie rudy redstone - WorldGuard

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...