Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje pomocy z utworzeniem cuboida


Lukasz666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mój server startuje już jutro a mam problemy z regionem.

Stosuje komendy na spawn

/rg define spawn

/rg flag spawn pvp deny

/rg flag spawn build deny

I tam wszystko jest jak najbardziej w porządku,jednak gdy chce zrobić,żeby gracze nie mogli budować i stosuje komendy:

/rg define mapa

/rg flag mapa pvp allow

/rg flag mapa build deny

To można niszczyć,w czym problem? proszę o szybką pomoc.

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Potrzebuje pomocy z utworzeniem cuboida
Opublikowano

a masz worldedit ??/

bez wand się nie da 

 

musisz narpierw zaznaczyć teren z expand vert (chyba tak to się nazwyało dawno juz mc nie robiłem ) góra - dół 

i potem definiujesz region przez world guard

Opublikowano

Jeżeli dalej nie rozwiązałeś:

Może twój problem jest banalnie prosty
Masz operatora w związku z czym ty możesz omijać
flagowanie z worldguarda. Sprawdź, czy zabezpieczenia 
działają na koncie nie posiadającym pełnych uprawnień bądź opa.

Odpowiedź może być nieco obraźliwa, ale często zapomina
się tak oczywistych rzeczy.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...