Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje rozwiązania ze zrobieniem hierarchii rang na serwerze


fevaris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie. Czy ktoś zna plugin na zachowanie priorytetu rangi? Dokładniej to chodzi mi o to, że gdy gracz kupi np. administratorowi vipa, to mu zabierze range (Admin -> VIP) xD Potrzebowałbym ten problem rozwiązać. Każda pomoc mile widziana :))

 

F.

Opublikowano

Witaj, Jakiego pluginu używasz do rang jeśli pexa to:

Komęde wykonywaną przy zakupie ustaw na

/pex user [NICK gracza] group add [RANGA jakom masz nadać graczowi] * 10d\

 

Nawet jeśli gracz kupi innemu adminowi to ten admin będzie miał wszystkie permissie wyższe od niższych i ich nie straci!!!

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano
1 minutę temu, RybekPL napisał:

Witaj, Jakiego pluginu używasz do rang jeśli pexa to:

Komęde wykonywaną przy zakupie ustaw na

/pex user [NICK gracza] group add [RANGA jakom masz nadać graczowi] * 10d\

 

Nawet jeśli gracz kupi innemu adminowi to ten admin będzie miał wszystkie permissie wyższe od niższych i ich nie straci!!!

Używam luckperms :l W LP też jest taka opcja?

Opublikowano
1 minutę temu, RybekPL napisał:

Masz na serwerze skript? Plugin?

Z tego co zdążyłem zaobserwować Skript na wersji 1.15.2 nie działa.

Zapomniałem zaznaczyć, że chodzi mi o wersję 1.15, a jest to dość istotne.

Opublikowano

Hmm.. Dziwne skript na 1.15.2 działa bo sam używam!

Spróbuj dać range i zobaczyć czy admin będzie miał permissie admina pomimo jeżeli na chat będzie miał nawet vipa!

/luckperms user [NICK] parent addtemp [RANGA] 5m

 

MPCForum Baner (4).png

Opublikowano
9 minut temu, RybekPL napisał:

Hmm.. Dziwne skript na 1.15.2 działa bo sam używam!

Spróbuj dać range i zobaczyć czy admin będzie miał permissie admina pomimo jeżeli na chat będzie miał nawet vipa!

/luckperms user [NICK] parent addtemp [RANGA] 5m

Okej, jeżeli mam być szczery to nie dopieściłem do końca moich wyszukiwań, i można powiedzieć, że zrobiłem wszystko oprócz tego xD

Dziękuje za pomoc, działa - co prawda niektóre rzeczy się zmieniają, np kolor pisania (inny dla rangi VIP i Admin), ale najważniejsze by działały uprawnienia.

 

"Temat do zamknięcia."

Pozdrawiam ~F.

Opublikowano

Też dzięki, Ale pamietaj że nikt nie kupi rangi adminowi bo to zmarnowanie kasy ale możesz w regulaminie serwera napisać o tym wzmiankę że nie odzyska kasy za to!

 

MPCForum Baner (4).png

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Poszukuje rozwiązania ze zrobieniem hierarchii rang na serwerze
  • AlexsanderARG zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...