Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje skrypt na ogłoszenia wyświetlane na chacie i ekranie


Eugieniusz321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje skriptu żeby każdy gracz widział co napisze na chacie i na title. chodzi mi że jak wpisze np: /OgloszenieTitle <send> to wyświetli sie na chacie i na title na środku ekranu

  • AlexsanderARG zmienił(a) tytuł na Potrzebuje skrypt na ogłoszenia wyświetlane na chacie i ekranie
Opublikowano
command /titl [<text>]:
  	permission: adminss
	trigger:
  		if arg-1 is set:
  			send player title "%coloured arg-1%" for 3 seconds
  			send "%coloured arg-1%" to all players
  			

 

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 1.06.2020 o 00:12, GamePL7 napisał:

command /titl [<text>]: permission: adminss trigger: if arg-1 is set: send player title "%coloured arg-1%" for 3 seconds send "%coloured arg-1%" to all players

zamiast send "%coloured arg-1%" to all players to - broadcast "%coloured arg-1%"

Opublikowano
8 godzin temu, Franciszek_Wadas napisał:

zamiast send "%coloured arg-1%" to all players to - broadcast "%coloured arg-1%"

a co to za różnica, po co ma wysylac do konsoli to?

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...