Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z dźwiękiem w grze przy rozmawianiu na komunikatorze


vorin_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie słyszę dźwięku w lolu i valorancie podczas rozmowy gdy się rozłączę wszystko słychać mam tak również na ts3 w ustawieniach jest wszystko dobrze w grze i systemu także więc o co chodzi? 

Opublikowano

wszystko uruchom jako admin i będzie działać.

 

4 godziny temu, vorin_ napisał:

robiłem już tak i to nic nie dawało

 

to może antywirus? ewidętnie cos ci blokuje, zwykle uruchomienie jako admin załatwiało sprawę.

 Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

Opublikowano
4 godziny temu, Derenea napisał:

wszystko uruchom jako admin i będzie działać.

robiłem już tak i to nic nie dawało

  • xOstateczny zmienił(a) tytuł na Nie słyszę dźwięku w grze gdy rozmawiam na komunikatorze
Opublikowano

Może Ci się sprzęt w ustawieniach przełącza? Sprawdź czy Mikrofon przez który rozmawiasz i Słuchawki czy tam głośniki, są ustawione jako "Urządzenie Domyślne". Wejdź też w Menadżer Urządzeń (Prawym na ikonke Windowsa) i zobacz czy w zakładce "Kontrolery dźwięku" nie masz gdzieś Czerwonego Wykrzyknika.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Problem z dźwiękiem w grze przy rozmawianiu na komunikatorze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...