Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, naszła mnie ochota żeby pograć sobie w MT2 ale na rynku wiadomo jak jest.. jedyne pewne serwery są 3:
Valium - Stabilny a IS nie jest za drogi
Pangea - Stabilny ale nie moje klimaty
Samia - J.W.

Więc moje pytanie brzmi, czy warto zaczynać od 0? Wiem że zarobek to głównie azraele i alchemia dlatego pytam czy jest sens? Mam jeszcze około miesiąca wolnego od pracy (hehe kojvit19) 🙂

 

image.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na Valium - start od 0?
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tak naprawdę w 1 dzień zrobiłem woja 36 lvl dropka z aurą na P broń 49śr full eq pod metki/bez alchemii i zarabiam na zmiankach/corach tak by móc bardziej rozwijać postać na późniejsze fazy gry. Valiumek jest przyjemny.

Opublikowano
55 minut temu, Blood Moon napisał:

Tak naprawdę w 1 dzień zrobiłem woja 36 lvl dropka z aurą na P broń 49śr full eq pod metki/bez alchemii i zarabiam na zmiankach/corach tak by móc bardziej rozwijać postać na późniejsze fazy gry. Valiumek jest przyjemny.

Ta, ja w jeden dzień przepłynąłem atlantyk

 

image.png

Opublikowano
29 minut temu, Molirol napisał:

Ta, ja w jeden dzień przepłynąłem atlantyk

Jeżeli uważasz to za niemożliwe to współczuję - zwłaszcza, przy weekendowym darmowym IS w grze, pustych metkach/półbossach w m1 na których w godzinę lekko zarabiasz kilkadziesiąt kk 😄 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Valium fajna sprawa, sam tam grałem przez niedługi czas potem konto oddałem kumplowi bo go naszła ochota, jak grałeś w jakieś mediumy itp to lekko ogarniesz co jest 5

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Jest 2022 a ja z całego serduszka mogę polecić Valiuma a dlaczego? bo nadal jest sporo ludzi, nadal projekt jest stabilny i nadal można coś osiągnąć zaczynając od zera.

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...