Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak naprawić błąd - failed to bind to port?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomóżcie gdy mam folder z serwerem wrzucam do folderu craftbukkit-1.12.2 i wpisuje do pliku .bat:

java -Xms1024M -Xmx2048M -jar craftbukkit-1.12.2.jar nogui pause  

zapisuje i odpalam włancza się konsolka (cmd) i pisze:

[WARNING] ** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

itd.

Wiem że trzeba zmienić port ale nie pojawia mi się serwer.properties Co mam zrobić?

Opublikowano

Prawdopodobnie masz już uruchomiony server stąd ten komunikat, lub coś innego na tym porcie siedzi.

netstat -na | find "25565"

Opublikowano

Sprawdź czy w "server-ip" jest twoje ip lub 127.0.0.1 / 0.0.0.0, jeśli nie to zmień na swój adres ponieważ błąd jest taki sam.

W przypadku gdy jest tam twój adres ip to zrób to co kolega wyżej napisał 🙂 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Jak naprawić błąd - failed to bind to port?
Opublikowano
Dnia 6.05.2020 o 12:34, Dexu Dexu napisał:

Pomóżcie gdy mam folder z serwerem wrzucam do folderu craftbukkit-1.12.2 i wpisuje do pliku .bat:

java -Xms1024M -Xmx2048M -jar craftbukkit-1.12.2.jar nogui pause  

zapisuje i odpalam włancza się konsolka (cmd) i pisze:

[WARNING] ** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

itd.

Wiem że trzeba zmienić port ale nie pojawia mi się serwer.properties Co mam zrobić?

Zabij procesy Javy w Menedżerze Zadań lub uruchom serwer pod innym portem 🙂

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...