Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mój kolega nie może wbić na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Gdy mój kolega probuje wbic na serwer ktory jest robiony na server.pro nie moze wbic bo go wywala i w konsolce pisze takie cos  [INFO] PanMichal lost connection: Timed out
zapory nie moze wylaczyc bo pisze ze cos organizacja wylaczyla a do firewalla dodal mc i jave wiec nie wiem jaka jest przyczyna

Opublikowano

A gdy wyłączył zaporę firewall'a resetował grę ? niech spróbuje tez anty wirusa wyłączyć 

Służę pomocą również innym użytkownikom :) jak potrzeba pomocy zapraszam na pw na pewno pomogę

Opublikowano
7 godzin temu, MowiaMiJanusz napisał:

A gdy wyłączył zaporę firewall'a resetował grę ? niech spróbuje tez anty wirusa wyłączyć 

tak jak pisalem nie moze wylaczyc anty wirusa poniewaz pisze mu ze cos z organizacji mu blokuje

Opublikowano
1 minutę temu, kubaplichta12312 napisał:

tak jak pisalem nie moze wylaczyc anty wirusa poniewaz pisze mu ze cos z organizacji mu blokuje

Co mu dokładniej pisze?

Służę pomocą również innym użytkownikom :) jak potrzeba pomocy zapraszam na pw na pewno pomogę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...