Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zniżka na zmianę regionu


sh0keN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co można wywnioskować, czyli:

  • braku możliwości wybrania regionu przy logowaniu jak wcześniej,
  • dopisek przy nickach np. #EUNE, #EUW.

To serwery będą łączone, ale to już dłuższy czas się o tym mówi i nikt nie wie kiedy połączą. Na twoim miejscu poczekałbym z transferem - jak połączą serwery to tak trochę 90zł będziesz w plecy.

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Maksasioros napisał:

Z tego co można wywnioskować, czyli:

  • braku możliwości wybrania regionu przy logowaniu jak wcześniej,
  • dopisek przy nickach np. #EUNE, #EUW.

To serwery będą łączone, ale to już dłuższy czas się o tym mówi i nikt nie wie kiedy połączą. Na twoim miejscu poczekałbym z transferem - jak połączą serwery to tak trochę 90zł będziesz w plecy.

właśnie też mi szkoda te 90 zł ;/ a już tilta mam i to dużego na tym euw 

Opublikowano

Co prawda to offtopic, ale skoro tiltuje cie euw i chcesz uciec na słabszy server żeby wbić sobie tak zwaną  "fake range"  to ja ci doradzam zostać na tym euw

 

@topic

na razie nie ma żadnych planów łączenia europy, a zniżek na transfer nigdy nie było, jedynie w wyjątkowych okolicznosciach gdy rajotowi to było na ręke bo cos zmienili. Więc nie liczyłbym na takie rzeczy

 Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

Opublikowano
7 godzin temu, Derenea napisał:

na razie nie ma żadnych planów łączenia europy

Tak off top. odpowiedź - są plany, ale narazie nie są realizowane a jak są to powoli. 

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Zniżka na zmianę regionu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...