Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XBot - nie wyświetla się banner


iExenPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekaj czekaj... Zaraz Ci wywróżę z tej chmury słów :) 

QyXuari.png

 

 

Stwierdziłem, że nie wróżymy z słów. :) 

 

Podaj jakieś podstawowe info ...  Takie jak:

  • logi bota
  • Jaki komunikat Ci się wyświetla podczas egzekwowania pluginu banneru (przeważnie uruchamia się bota w jednej intancji i czeka na wykonanie funkcji: php bot.php -i 1 -> przykład)
  • jakie pakiety masz zainstalowane (zazwyczaj potrzebne jest php-gd)
  • pokaż jak wypełniłeś config (tylko te linijki od banneru)
  • czy masz pozostałe funkcje od xbota działają czy masz tylko sam banner xbota

Coś musisz więcej od Siebie dać bo inaczej nic nie zdziałamy...

Opublikowano
30 minut temu, lulek123321 napisał:

Czekaj czekaj... Zaraz Ci wywróżę z tej chmury słów 🙂

QyXuari.png

 

 

Stwierdziłem, że nie wróżymy z słów. 🙂

 

Podaj jakieś podstawowe info ...  Takie jak:

  • logi bota
  • Jaki komunikat Ci się wyświetla podczas egzekwowania pluginu banneru (przeważnie uruchamia się bota w jednej intancji i czeka na wykonanie funkcji: php bot.php -i 1 -> przykład)
  • jakie pakiety masz zainstalowane (zazwyczaj potrzebne jest php-gd)
  • pokaż jak wypełniłeś config (tylko te linijki od banneru)
  • czy masz pozostałe funkcje od xbota działają czy masz tylko sam banner xbota

Coś musisz więcej od Siebie dać bo inaczej nic nie zdziałamy...

1. Logi

Spoiler

03-04-2020 18:20:36  [SYSTEM] Bot wystartował
03-04-2020 18:22:31  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
03-04-2020 18:22:31  [SYSTEM] Bot wystartował
03-04-2020 18:25:40  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
03-04-2020 18:25:40  [SYSTEM] Bot wystartował
03-04-2020 18:29:32  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
03-04-2020 18:29:32  [SYSTEM] Bot wystartował

2.  php core.php -i 1

Spoiler

 

:: TeamSpeak3 bot stworzony przez Tymoteusz `Razor Meister` Bartnik
:: XBot Standard
:: Wersja [0.4.4]

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
:: Wczytywanie funkcji
:: Pomyślnie wczytano: 0 pluginów
:: Pomyślnie wczytano: 6 eventów
:: Wczytywanie klasy TS3 Admin Class

Konsola:
03-04-2020 19:34:26  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić swojego nicku
03-04-2020 19:34:26  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
03-04-2020 19:34:26  [SYSTEM] Bot wystartował

 

3. php5

4. Jedynie co zmieniałem to enabled' => true

5. pozostałe funkcje działają

 

Opublikowano

Wyłącz wszystkie funkcje prócz funkcji Banneru i odpal instancję odpowiedzialną za generowanie tego banneru.

Pokaż ten cały config (usuń tylko login query, hasło query oraz IP serwera) - bo ja sam osobiście nie używam tego słabego bota.

  • Aive zmienił(a) tytuł na XBot - nie wyświetla się banner
Opublikowano

po wyłączeniu wszystkich opcji konsola wygląda następująco 

Spoiler

05-04-2020 0:26:46  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
05-04-2020 0:26:46  [SYSTEM] Bot wystartował

Config - http://ntpd.eu/xplyy/ (podesłałem tez screena w załączniku)

 

dadadadada.png

Opublikowano

Witam Cię mordeczko. Miałem ten sam problem. Oto punkty, które powinieneś wykonać: 
1. Wrzuć plik *.png do var/www/html

2. Wrzuć czcionki z folderu (twoja ścieżka do xbot)/include/cache do folderu var/www/html

3.  Ustaw w edycji wirtualnego serwera InterwałGfx na 60 sekund
4. Wklej w miejsce na link baneru (w edycji serwera) cały link z https:// ip / plik.png

5. W configu bota w //Generate banner, zmień czas z 30 na 60!!!

6. Sprawdź, czy nazwy plików są takie same jak w configu ( mam na myśli bg.png, oraz image.png )

7. start, lub restart bota ( poczekaj około minute, choć powinien pojawić się od razu )
Mam nadzieje, że uda mu sie wypluć baner! 🙂
Ewentualnie mogę pomóc Ci z rozstawieniem wszystkiego jeśli baner zadziała, bo możesz zmieniać rozmieszczenie i wielkość + kolor, co pozwala na zrobienie swojego baneru.


A widzisz, iExenPL, jednak można.

<html>

      <body>

                                                       <img src="I_love_coding.jpg">

        </body>

</html>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...