Skocz do zawartości

Problem - kamermod nie działa

Polecane posty

Witam, zainstalowałem kamer moda na pl'a ale jak próbuję go odpalić to wyskakuję mi takie okno wersja 2012 tak samo, nie chce kamer moda na pl'a tylko na priva ale widziałem gdzieś jak ktoś mówił że najlepiej jest zainstalować na pl'a jak by co to sprwadzałem tez na tym privie ale to samo wyskakuje server to evion.bz próbowałem też zgrywać jakieś granny2.dll z internetu i podmieniać ale ten sam efekt, jak to naprawić? Proszę o pomoc.

Bez tytułu.png

Edytowano przez boss131
dopisek

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

• Aive zmienił tytuł tematu Problem - kamermod nie działa
18 godzin temu, Molirol napisał:

Pobierz granny2.dll z internetu ;D Pozatym mod od kamera juz od dawna nie działa na privach 😛

Przecież napisałem ze zgrywałem z internetu ale ten sam efekt

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

25 minut temu, boss131 napisał:

Przecież napisałem ze zgrywałem z internetu ale ten sam efekt

To mod nie obsługuje serwerów prywatnych i nic z  tym nie zrobisz (jeżeli się nie znasz)

image.png

3 godziny temu, Molirol napisał:

To mod nie obsługuje serwerów prywatnych i nic z  tym nie zrobisz (jeżeli się nie znasz)

no przeciez jeszcze jakos nie dawno grałem na kamerze na privach n

14 godzin temu, Molirol napisał:

Nie dawno? Kiedy? I jaki był to serwer?

Jesli dobrze pamiętam to na Pandorze ale nie pamietam kiedy to było, no ale skoro mówisz, że już nie działa to jaki cheat byś polecał głownie chodzi mi o bicie metków i zbieranie dropa fajnie by było jakby odpalal dopalacze no i to tyle wsm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...