Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, otóż na moim serwerze kopiąc tunel w kopalni na poziomie mniej więcej diamentów, często pojawiają się przed graczem jednocześnie różne wartościowe bloki typu: rudy diamentów, emeraldów, lazurytu, (chyba) redstona i omszały bruk, czasami piasek i glina, nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie fakt iż, gdy gracz próbuje wykopać te bloki to te momentalnie zamieniają się w kamień, (lub inny blok który miał być tam pierwotnie wygenerowany), nie wydaje mi się abym instalował jakiś plugin stworzony, aby trolować w ten sposób graczy, wykluczyć też można tezę iż robiłby to jakiś gracz z jakimiś permisjami, ponieważ ja tylko mam te uprawnienia administratorskie, zaznaczę jeszcze, że błąd na początku nie pojawiał się, jednakże po przejściu z silnika spigot na paper spigot, zainstalowaniu plugin WorldBorder i lekkiej zmiany konfiguracji Bukkit.yml i spigot.yml błąd zaczął się pojawiać, pisałem już na forum tego hostingu, jednakże powiedzieli mi tylko, że to bug mapy, a czy może wie ktoś jak naprawić ten błąd?

Silnik: Paper 1.14.4

Pluginy: SkinRestorer, LuckPerms, LogBlock, JoinMessagePlus, EssentialsChat, Essentials, BlockLocker, AutoSaveWorld, WorldBorder

Z góry dziękuje za pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...