Skocz do zawartości

Combat Arms Classic - problem z antycheatem

Polecane posty

Witam,

ostatnio pobrałem grę Combat Arms Classic, po około 10 minutach gry wyskakuje komunikat error discover hacking i mi wyłącza grę. Już wyłączałem antywirusa, zaporę systemu windows też. Wiecie może o co chodzi? Żadnych hacków nie używam i nie mam takich na komputerze.

• Aive zmienił tytuł tematu Combat Arms Classic - problem z antycheatem

Spróbuj zrobić spójność plików oraz powiedz mi, pobierałeś CAC z oficjalnego źródła? 

09ec860.png

Spójność plików? Jak to zrobić?

Tak, pobierałem z oficjalnej strony. Dodatkowo odinstalowywałem, pobierałem nową instalkę. Na reuploadzie jest prawie to samo, tylko po prostu wyrzuca grę bez żadnego komunikatu.

22 godziny temu, ciastko200 napisał:

Tak, pobierałem z oficjalnej strony. Dodatkowo odinstalowywałem, pobierałem nową instalkę. Na reuploadzie jest prawie to samo, tylko po prostu wyrzuca grę bez żadnego komunikatu.

W takim razie, jeżeli wyłączyłeś AntyVirusa, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną, możesz to zrobić poprzez program CCleaner oraz ręcznie usuń pliczki z: %temp%

Po czym sprawdź rezultaty, możesz także przed tym wykonać restart komputera.

09ec860.png

Antyvirus wyłączony, wyczyściłem pamięć podręczną przez Ccleaner i usunąłem pliki z %temp%. Komputer też zresetowałem, problem nadal występuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...