Skocz do zawartości

Mobber Hack na każdy serwer - autohotkey script

Polecane posty

Mobber na każdy serwer

Chciałbym zaprezentować wam skrypt do AHK który można pobrać ze strony producenta:

Skrypt nie jest mojego autorstwa ale prezentuje go ponieważ nie wiele osób zdaje sobie w ogóle sprawę z jego istnienia a jest on przydatny 

Działanie

Uruchamiamy skrypt jako administrator i w grze klikamy na klawiaturze numpad 1 aby włączyć skrypt oraz numpad 2 aby go wyłączyć 

Skrypt

Numpad2::pause, toggle

Numpad1::

#IfWinActive, ahk_exe Pangea.exe

loop

{ 

Send {4 down}

sleep 10

Send {4 up}

sleep 10

Send {space down}

sleep 250

Send {y down}

sleep 200

Send {y up}

}

return

Instrukcja

• zainstaluj AHK
  • utwórz plik auto hot key script klikając ppm>nowy>autohotkey script
  • przekopiuj kod (pangea.exe zamień na nazwę procesu metina na którym grasz ^^) i zapisz
  • uruchom skrypt jako administrator klikając na niego również ppm i uruchom jako administrator
  • wejdź do gry umieść pelerynki na pasku szybkiego wyboru pod pozycją 4 (tam gdzie skile)
  • naciśnij num 1 aby włączyć
  • aby wyłączyć naciśnij num 2 
  • po wyłączeniu musisz odznaczyć pause script na pasku zadań aby móc ponownie włączyć skrypt 

Liczę że pomogłem ^^  

Licznik Postów: 20|40|60|80|100|150|200|250|300|350|400|450|500+

21 godzin temu, HaszKu napisał:

Skrypt nie jest mojego autorstwa ale prezentuje go ponieważ nie wiele osób zdaje sobie w ogóle sprawę z jego istnienia a jest on przydatny 

skoro nie jest Twojego autorstwa, to może być zdradził nick tego pogromcy, co?

To świetny skrypt. Tylko szkoda w tym, że jest totalnie beznadziejny.

Zamiast dodać więcej możliwości wykonywania czynności (Chociaż zamiast samego skryptu można korzystać z makro), konfiguracji (prędkość klikania w zmiennej) to zwyczajny skrypt napisany w 5 minut czytając dokumentację.

15 godzin temu, Ekrahb napisał:

skoro nie jest Twojego autorstwa, to może być zdradził nick tego pogromcy, co?

skrypt ma z 5 lat minimum autor dawno zaginął w czeluściach internetu 

15 godzin temu, Vosly napisał:

To świetny skrypt. Tylko szkoda w tym, że jest totalnie beznadziejny.

Zamiast dodać więcej możliwości wykonywania czynności (Chociaż zamiast samego skryptu można korzystać z makro), konfiguracji (prędkość klikania w zmiennej) to zwyczajny skrypt napisany w 5 minut czytając dokumentację.

Na twoim miejscu przestał bym hejtować bo mogłem równie dobrze nic nie udostępniać i nadal było by "MA KTOŚ COŚ NA PANGEA/CLASSIC" lub coś w tym stylu bo takich tematów jest tysiące jeżeli chociaż 1/10 tych tematów przestanie być zakładana to uważam swój temat za sukces 🙂

Edytowano przez HaszKu
nie chciałem dublować a męczyło mnie to że jakichś chłystek będzie mi pyskował

• Aive zmienił tytuł tematu Mobber Hack na każdy serwer - autohotkey script
19 godzin temu, HaszKu napisał:

skrypt ma z 5 lat minimum autor dawno zaginął w czeluściach internetu 

Na twoim miejscu przestał bym hejtować bo mogłem równie dobrze nic nie udostępniać i nadal było by "MA KTOŚ COŚ NA PANGEA/CLASSIC" lub coś w tym stylu bo takich tematów jest tysiące jeżeli chociaż 1/10 tych tematów przestanie być zakładana to uważam swój temat za sukces 🙂

To czy udostępnisz a może nie udostępnisz nic nie zmieni. Ludzie szukają czegoś sensownego, co chociaż klikałoby w tle i pozwalało wykonywać inne czynności podczas expienia, natomiast to jest jakiś bezsensowny skrypt. Zdecydowanie szybciej można zrobić makro niż pobierać aplikacje, uruchamiać Twój skrypt i nawet bawić się w ręczne wznowienie, zamiast napisać zwyczajne przełączanie... (Co rzeczywiście można zrobić w 5 minut, bo sam się w tym bawiłem)

Nikogo nie hejtuje, tylko piszę prawdę. Jeżeli coś takiego Cię boli, to chyba powinieneś przestać korzystać z forum.

PS. Jestem w pełny poważny ,,chłystku'' 🙂

1 godzinę temu, Vosly napisał:

To czy udostępnisz a może nie udostępnisz nic nie zmieni. Ludzie szukają czegoś sensownego, co chociaż klikałoby w tle i pozwalało wykonywać inne czynności podczas expienia, natomiast to jest jakiś bezsensowny skrypt. Zdecydowanie szybciej można zrobić makro niż pobierać aplikacje, uruchamiać Twój skrypt i nawet bawić się w ręczne wznowienie, zamiast napisać zwyczajne przełączanie... (Co rzeczywiście można zrobić w 5 minut, bo sam się w tym bawiłem)

Nikogo nie hejtuje, tylko piszę prawdę. Jeżeli coś takiego Cię boli, to chyba powinieneś przestać korzystać z forum.

PS. Jestem w pełny poważny ,,chłystku'' 🙂

Nie jesteś żadną wyrocznią żeby decydować o tym czy to pomoże ludziom bo nie znasz wszystkich ludzi i nie możesz stwierdzić czy faktycznie wszyscy ludzie szukają akurat czegoś  takiego ^^ więc idź być hejterem gdzie indziej 😉 

6 minut temu, HaszKu napisał:

Nie jesteś żadną wyrocznią żeby decydować o tym czy to pomoże ludziom bo nie znasz wszystkich ludzi i nie możesz stwierdzić czy faktycznie wszyscy ludzie szukają akurat czegoś  takiego ^^ więc idź być hejterem gdzie indziej 😉 

Nie trzeba być wyrocznią aby wiedzieć czego oczekują ludzie na tym forum. Spojrzyj na tematy i już będziesz wiedzieć 😉

Masz jakiś uraz? Cokolwiek bym nie napisał, to zaraz obrażasz od hejtera 😊

Skoro takie niepotrzebne to możecie usunąć ten temat pierdole zrobić coś dla ludzi kurwa ale tacy są polacy .|.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...