Skocz do zawartości

Metoda na zablokowanie wiadomości z konsoli

Polecane posty

Cześć,

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę to postanowiłem zapytać. Czasami na serwerze wyskakują powiadomienia pisane przez konsolę komendą say (dobrze wiecie o co mi chodzi), wtedy w grze jest coś takiego [Server] bla bla bla itd.. Czy jest może jakiś plugin, komenda, skrypt który zablokuje widoczność tej wiadomości pisanej przez konsolę czy niestety nie ma czegoś takiego? Nie musi jej blokować, może np. ukryć widoczność graczom aby jej nie widzieli, też ujdzie.

Liczę na waszą pomoc, sam nie dałem rady więc może ktoś lepszy ogarnie temat!

2 godziny temu, Dawid_F napisał:

Cześć,

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę to postanowiłem zapytać. Czasami na serwerze wyskakują powiadomienia pisane przez konsolę komendą say (dobrze wiecie o co mi chodzi), wtedy w grze jest coś takiego [Server] bla bla bla itd.. Czy jest może jakiś plugin, komenda, skrypt który zablokuje widoczność tej wiadomości pisanej przez konsolę czy niestety nie ma czegoś takiego? Nie musi jej blokować, może np. ukryć widoczność graczom aby jej nie widzieli, też ujdzie.

Liczę na waszą pomoc, sam nie dałem rady więc może ktoś lepszy ogarnie temat!

Komendy takie jak /say wysyłają broadcast, nie wysyłąją wiadomości do pojedynczych osób.

Możesz skryptem zastąpić komendę na własną, przykładowo po wpisaniu say daje powiadomienie tylko operatorom i konsoli, nic więcej. 

Jest to proste do wykreowania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...