Skocz do zawartości

[REKLAMA] Sky-Mc.Fun - skyblock dla was <3

Polecane posty

Witajcie chciał bym zachęcić was do zagrania na serwerze sky-mc który będzie myślę jednym z ciekawszych skyblock ❤️ 

Trailer zapowiadający:

Cytat

Jak zapowiada się obecnie system rozgrywki:

1. Na start każdy z graczy tworzy swoją wyspę oraz rozwija ją pod względem rozgrywki
  2. System sklepów jest na zasadzie komendy żeby ułatwić rozgrywkę graczom.
  3. Zarobek główny czerpie się z coobla oraz z farm jak i przedmiotów które dropiom z potworów.
  4. Każda wyspa ma swoje zadania i w każdym przypadku otrzyma się ciekawy zarobek za wykonanie ich.

Co otrzymują najlepsi gracze ? 

• Za najlepszą wyspę każdy z graczy otrzymuje nagrodę w postaci waluty serwerowej oraz prezentu ze sklepu tak jak i specjalny przedrostek obo nicku.
  • Za zdobycie największej ilości kasy gracz otrzymuję przedrostek obok nicku oraz nagrodę ze sklepu.

Co będzie wprowadzane w trakcie rozgrywki:

1. Rozbudowany system dropu z kamienia który odblokujesz wraz z danym poziomem górnictwa oraz wraz z poziomem możesz zamienić go na ulepszenie do kilofa którego normalnie nie zdobędziesz w grze.
  2. System questów poza wyspowymi, będzie to na zasadzie że tak to ujmę biologa z gry metin2 czyli zdobądź dane przedmioty oraz dostarcz je i otrzymasz konkretny efekt ułatwiający grę.

Nakłoniłem ciebie ?

Wpadnij na start serwera 21.03.2020 o godzinie 18:00

SKY-MC.FUN

Błędy ortograficzne,

Czym różni się ten SkyBlock od innych?

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

2 godziny temu, Gigoss07 napisał:

Błędy ortograficzne,

Czym różni się ten SkyBlock od innych?

Błędy zostaną naprawione ❤️

Skyblock tryb z wyspą którą rozwijasz i idziesz w gosporadkę

fajny tryb według mnie będzie na obecną chwile patrząc na to jaka jest sytuacja z wirusem i wgl.

Serwer będzie nowy więc przyjmę wszystkie błędy i liczę że każdy będzie się świetnie bawić ❤️ 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z dodatkowych informacji o serwerze:

Poziom trudności jaki jest na serwerze to: Medium

Wersja gry: 1.12.2

Serwer jest skierowany dla osób które chcą się pobawić i rywalizować z graczami jest to mój projekt kolejny po wielo-letniej przerwie z mc dlatego wszelkie uwagi przyjmę oraz błędy bo serwer jest zrobiony pod graczy a nie pod zarobek ❤️ więc nie ważne czy inwestujesz czy nie dasz radę.

Edytowano przez Emosik

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...