Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!                                            TS:  ts01.multigaming.pl:10833 zapraszam po więcej.

Towarzysze!!! 

Serwer założony!!!

*Ram bez limitu, nieograniczone sloty

*Konfiguracjia pluginów bez jakich kolwiek programów, wszystko znajduje się na stronie hostingu. 

*Serwer będzie stał przez minimum rok! Wszystko opłacone! Również serwer ts3 do dyspozycji 24h!

*Podstawowe pluginy wgrane. 

*Przetłumaczone w ok.70% [czasu mało trochę] 

*Serwer głównie pod klasyczne PvP, ale również survival lub inne ciekawe ciekawości.

***Minimalne moje wymagania***

1.Trochę wolnego czasu, ponieważ ja go nie za bardzo mam (matura zaraz) 

2. W miarę jakiegoś doświadczenia w:

Konfiguracji pluginów(tworzenie uprawnień np: normalnego gracza czy vipa) 

3. Minimum 16 lat plus komunikacja przez msg lub ts3

4.Osoba, która jest uzdolniona pod względem tworzenia budowli (nie wymagam) 

PS. Myślę, że 2-4 osoby wystarczą aby serwer funkcjonował prawidłowo!!! 

      *Edit: jeszcze 1 miejsce wolne. Serdecznie zapraszam zainteresowanych o kontakt po więcej informacji.

                               

                            Czekam na Twój ruch! 

 

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam osób do współpracy
Opublikowano
11 godzin temu, InwestorGier napisał:

Co to za komunista? XD Towarzyszu ZSRR upadł 

Inwestor? Tutaj ? No  KOMEDYJA !!!

Ja widzę u ciebie jedną wielką mine przeciwpancerną i robienie głupiej nadziei naiwnym!   0 szczegółów!

Jak chcesz mieć zysk to już prędzej zainwestuj w apke i czas poświęcony dla programisty i grafika. ELO

 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...