Skocz do zawartości

Problem z kamermodem na PL

Polecane posty

witam, mam problem z kamermodem na plu, za kazdym razem g232323232.pngra normalnie sie odpala ale gdy juz wybiore postac i skonczy mi sie ladowac gra, wylacza sie ;/

image.png

mi pomogło pobranie na nowo clienta pla i moda ,ale dzis byla aktualizacja jakas i moze nie dziala 

65776504175913733440.png

00354592618056377658.jpg

• Aive zmienił tytuł tematu Problem z kamermodem na PL
  • 2 tygodni później...

Troszeczkę odnowię problem.

Mój dotyczy dokładnie tego samego co w pierwszym poście - "metin2client.exe przestał działać". 

Odinstalowałem już 2 razy, metina oraz moda, w tym samym czasie aktualizowałem też Visual C++ oraz net.framework, tak samo gsl_metin2.exe. Uruchomione w trybie zgodności wszystko: client, launcher itd. Wszystko po aktualizacji 26.03.2020 z 19:20. Jest w porządku przy pierwszym logowaniu, wtedy bez problemów odpala się gierka. Po 5 minutach używania bota wywala z serwera, ale w taki sposób że trzeba wyłączyć całą grę, bo już nie chce się w ogóle logować i wraca do okna z serwerami. No i trzeba od nowa się logować, wywala że client przestał działać i może po jakichś 10 próbach włączania i wyłączania całej gry w końcu można grać, lecz problem z wylogowaniem z serwera powraca. Mija 5 minut i wylogowane.

Może problem tkwi w tym, że funkcje bota są automatycznie włączone podczas uruchamiania gierki. Jest jakiś sposób aby wszystko z bota było wyłączone podczas uruchamiania?

Macie jakieś inne pomysły niż to co jest na forum, bo już przejrzałem wszystko?

Edytowano przez proboszcz26

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...