Skocz do zawartości

Szukam opłacalnego hostingu

Polecane posty

Siema! Szukam opłacalnego w miarę taniego hostingu, który nie ma oprocentowania przy opłacaniu. Serwer jest aktualnie w trakcie tworzenia, ale aktualny hosting (płatny) sprawia lekkie problemy. Jak ktoś zna dużo hostingów to bardzo proszę o wypisanie 🙂

Rozumiem że nie chcesz żeby hosting brał prowizji jedynie znam taki jak Crafthost nie bierze prowizji chyba że przez sms a ja osobiście polecam CraftServe ale biorą prowizje ale jest za to według mnie tanio jak 3 miesiące za 60 zł 🙂 

giphy.gif
Jeżeli pomogłem zostaw Serduszko!❤

• Biter. zmienił tytuł tematu Szukam opłacalnego hostingu

Z odrobiną wiedzy możesz pokombinować z Google Cloud Platform. Usługa Compute Engine to taki VPS, którego możesz w pełni skonfigurować pod siebie.

Nowe konta dostają darmowy trial - 300$ do wykorzystania (ok. 1180zł) przez 365 dni, potem stawki za dzierżawę nie są jakieś wygórowane

A z hostów typowo pod MC, to Craftserve

Edytowano przez michalprusak

tdtd.png

57 minut temu, michalprusak napisał:

Z odrobiną wiedzy możesz pokombinować z Google Cloud Platform. Usługa Compute Engine to taki VPS, którego możesz w pełni skonfigurować pod siebie.

Nowe konta dostają darmowy trial - 300$ do wykorzystania (ok. 1180zł) przez 365 dni, potem stawki za dzierżawę nie są jakieś wygórowane

A z hostów typowo pod MC, to Craftserve

2 godziny temu, Salvadorekk napisał:

Rozumiem że nie chcesz żeby hosting brał prowizji jedynie znam taki jak Crafthost nie bierze prowizji chyba że przez sms a ja osobiście polecam CraftServe ale biorą prowizje ale jest za to według mnie tanio jak 3 miesiące za 60 zł 🙂 

Craftserver polecałbym omijać bardzo szeroko. Bazy mysql wywalają się w tygodniu 2-10 razy. Nie radziłbym budować logowania na mysql lub co kolwiek u nich zostawiać. (taka ciekawostka po zakonczeniu płatnosci nasza baza jest jeszcze przez 2-3 miesiące) Bardzo słabe processory mają, a przy overselling który robią, wiadomo jak to wygląda. W sumie za tą cene to nie masz czego się spodziewać, ale duzo alternatyw masz i opini o hostingach radziłbym poczytać. Ja używam zagranicznych. Moim zdaniem lepsze bo oni walczą o klienta i dają bardzo dobre maszyny, i nie robią oversellingu. 

24 minuty temu, Haczyn napisał:

Craftserver polecałbym omijać bardzo szeroko. Bazy mysql wywalają się w tygodniu 2-10 razy. Nie radziłbym budować logowania na mysql lub co kolwiek u nich zostawiać. (taka ciekawostka po zakonczeniu płatnosci nasza baza jest jeszcze przez 2-3 miesiące) Bardzo słabe processory mają, a przy overselling który robią, wiadomo jak to wygląda. W sumie za tą cene to nie masz czego się spodziewać, ale duzo alternatyw masz i opini o hostingach radziłbym poczytać. Ja używam zagranicznych. Moim zdaniem lepsze bo oni walczą o klienta i dają bardzo dobre maszyny, i nie robią oversellingu. 

Hmm, może masz rację. Ja z nimi nigdy problemów nie miałem. Ale powoli zaczyna do mnie docierać, jak dużo się zmieniło odkąd wróciłem na scenę MC. 😂

tdtd.png

9 godzin temu, Haczyn napisał:

A jakie polecasz zagraniczne?

Prowizji za smsy nie ominiesz. Też szukałem rozwiązania i udało mi się dowiedzieć i zrozumieć że prowizja nie idzie na sam hosting tylko właśnie na firmę która jest odpowiedzialna za sms 😉

Jeżeli chcesz zachować trochę kaski i jeszcze więcej jej wydać to musiałbyś zrobić własny itemshop na łysej stronie 😛 

Craftserve, CraftHost czy nawet TitanAxe (wymieniam bo sam korzystam/korzystałem) Zbierają ponad 50% kaski, także to jest kwestia warta przemyśleń jeśli zależy Ci na pieniązkach 🙂

Jeśli chodzi o zagraniczne.. Musiałbyś znać język do perfekcji. Tłumacz Ci nic w tym nie pomoże.. Poza tym musiałbyś się nasiedzieć przy zagranicznych poradnikach na yt i uczyć się wszystkiego sam. Jeśli masz chęci i czas, owszem. Życzę powodzenia!

Pozdrawiam, 

Michał O.

13 godzin temu, orz2ch6wski napisał:

Prowizji za smsy nie ominiesz. Też szukałem rozwiązania i udało mi się dowiedzieć i zrozumieć że prowizja nie idzie na sam hosting tylko właśnie na firmę która jest odpowiedzialna za sms 😉

Jeżeli chcesz zachować trochę kaski i jeszcze więcej jej wydać to musiałbyś zrobić własny itemshop na łysej stronie 😛 

Craftserve, CraftHost czy nawet TitanAxe (wymieniam bo sam korzystam/korzystałem) Zbierają ponad 50% kaski, także to jest kwestia warta przemyśleń jeśli zależy Ci na pieniązkach 🙂

Jeśli chodzi o zagraniczne.. Musiałbyś znać język do perfekcji. Tłumacz Ci nic w tym nie pomoże.. Poza tym musiałbyś się nasiedzieć przy zagranicznych poradnikach na yt i uczyć się wszystkiego sam. Jeśli masz chęci i czas, owszem. Życzę powodzenia!

Pozdrawiam, 

Michał O.

Ogólnie bramki sms pobierają około 50% na firme masz 60% przychodu. Polecam sobie ogarnąć https://tipanddonation.com/. I ręcznie nadawać vipy itd. Jeżeli chcesz automatyzacji możesz skonfigurować płatnosci poprzez firmy które wspierają pluginy. Dużo jest takich, lecz musisz mieć firmę. W założeniu hostingu i oplaceniu nie trzeba znać języka do perfekcji. 

Dnia 16.03.2020 o 09:44, bmw8754 napisał:

A jakie polecasz zagraniczne?

Dedicatedmc.io 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...