Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z dużym pingiem na serverze minecraft/serwer się wyłącza


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam serwer VPS na google cloud platform, problem jest taki że po wejściu na serwer  ping jest w tysiącach że nawet ciężko się zalogować. Ping jest normalny po 10 minutach gry. ~20-60.

Co zrobić aby niski ping był przy wejściu?

Czy problem to jakaś tarcza sieciowa anty dos etc? 

Czy mógł by ktoś to prosto wytłumaczyć?

Drugi problem:

Serwer się wyłącza w trakcie gry, dajmy jest 8 osób i nagle Rozłączono.... jest tak ok. 2 razy w ciągu dnia, ramu mam 10 GB i to starcza.

W załączniku zdj z pingiem.

 

ssping.png

Opublikowano
1 minutę temu, Soliderek napisał:

Super a jaki 

Zarządzanie serwerem < czyli ten ogólny ( Na przyszłość 😄 )

Służę pomocą również innym użytkownikom :) jak potrzeba pomocy zapraszam na pw na pewno pomogę

Opublikowano
1 godzinę temu, Salvadorekk napisał:

Daj liste pluginów , wersje , silnik i limit ram 

Silnik do spigot 1.15 najnowszy aktualizowany limit ram 10GB i to starcza jak najbardziej. Co do pluginów: Essentialsy, vault, Monster hunters, plugin na tab I score board, World edit, World guard, lwc, holographic displays, i dostatki typu protocolicb czy command panel 

do tego proplem 2 rozwiązany wystarczyło zaktualizowac spigota 

Opublikowano
2 minuty temu, Soliderek napisał:

Silnik do spigot 1.15 najnowszy aktualizowany limit ram 10GB i to starcza jak najbardziej. Co do pluginów: Essentialsy, vault, Monster hunters, plugin na tab I score board, World edit, World guard, lwc, holographic displays, i dostatki typu protocolicb czy command panel 

Sprawdź czy nie masz żadnych błedów 🙂 

giphy.gif
Jeżeli pomogłem zostaw Serduszko!❤
Opublikowano
1 minutę temu, Salvadorekk napisał:

Sprawdź czy nie masz żadnych błedów 🙂 

nie ma 😛 tylko aktualizacja commandpanel która weszła dziś. Może chodzi o konfiguracje VPS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...