Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myprofitland.com - zarabiaj grając w grę strategiczną!


Kobos1910

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przedstawiam Wam fajna gierke typu Market Glory / GoldSmugglers / Anno1777 !

My Profit Land !

Na samym początku zaznaczam ze nie jest to gra dla osób które nie sa systematyczne i nastawione na szybki zysk.
Gra jest raczej jak lokata z pozniejszym profitem lecz najwazniejsza jest systematycznosc.

Gra nie wymaga duzego wkladu czasu a do tego fajna opcja jest ze mozna mobilnie wejsc i " odklepac tzw swoje  

Gra polega na walce / handlu / pracy i produkcji.

Kilka porad / informacji.
 


1. Wybieramy państwo w którym chcemy grać (Nie polecam polski bo jest słabo rozwinięta). Np. ja jestem w Irlandii

2. Po rejestracji przechodzimy do pracy (Activities -> Work)

Pracować możemy 2 razy dziennie co 4 godziny oraz po 2 zmianach gdy mamy powyżej 55% energii możemy kolejny raz pracować.

3. W zakładce "My Companies" klikamy "Start a New Company" i wybieramy jedną z dwóch darmowych firm, którę na początku pozwolą nam zarobić troszkę więcej złota na rozwój."

 

Screenshot-30-08-2018-22-01-21.png

 

Jak sprzedać prąd/wode?

Wchodzimy w w "My companies" tam mamy naszą firmę klikamy "Management".
Przechodzimy do "Solar/Water Farm", klikamy "Store Production in Inventory".
Teraz w "Inventory" mamy energie albo wodę, która się nam wyprodukowała, mamy tam również "Orders Market" i gdy mamy przynajmniej jedną jednostkę to możemy sprzedać wode/energie. Cena to około 0.078Golda za sztukę.

4. Staramy się pracować za jak najwyższą stawkę za godzinę.

 

Screenshot_23_09_2018_18_22_53.png

 

5. Musimy potwierdzić swój numer telefonu aby po 3 dniach pracy otrzymać duży bonus od państwa (w Irlandii jest to 1400IEP)

6. Staramy się codziennie pracować oraz nie wielką ilość zarobionych pieniędzy wydawać na wynajem domu, kupno jedzenia oraz wina, co zwiększy naszą energię i dzięki temu będziemy zarabiać więcej.

7. Zarobione pieniądze możemy inwestować lub wymieniać na złoto lub euro.

~85IEP za 1 złoto
~40 złota za 1 euro

Zarobione złoto i euro możemy wydawać na zakup swoich firm.
Bardzo przyspiesza rozwój robienie płatnych zleceń oraz ankiet za które dostajemy euro.

Można do mnie napisać w grze to postaram się odpowiedzieć na wasze pytania i pomóc!

Wypłaty od 20 euro na Skrill/Paypal

 

x

(wszystkim zarejestrowanym z reflinka gwarantuje pomoc w ogarnieciu gry!)

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jak sprzedać energie/wode?

Wchodzimy w w "My companies" tam mamy naszą firmę klikamy "Management".
Przechodzimy do "Solar/Water Farm", klikamy "Store Production in Inventory".
Teraz w "Inventory" mamy energie albo wodę, która się nam wyprodukowała, mamy tam również "Orders Market" i gdy mamy przynajmniej jedną jednostkę to możemy sprzedać wode/energie. Cena to około 0.13Golda za sztukę.


Jak zwiększyć energię?

Najlepszym sposobem na start jest wynajmowanie domu (np. Mansion, daje 35% energii w ciągu 24h).
Drugim najlepszym sposobem jest kupno wina (daje 25% energii, można użyć raz dziennie) Mięsa (Daje 12% energii, jest automatycznie używane co 6h) Piwa (daje 8% energii, można używać co 6h) Gazet (można kupic 10 dziennie, daje od 2 do 3% energii)

Co się dzieję z naszym numerem telefonu?

Jest on wykorzystywany tylko do weryfikacji konta, aby nie zakładać multikont i w żaden sposób go nie wykorzystują.

Gdzie znaleźć płatne oferty?

w "Home" znajdziemy coś takiego:

Screenshot_23_09_2018_18_29_54.png
Co daje walka?

Aby walczyć musimy mieć dużo pieniędzy na początek. Trzeba zakupić 6 broni do ataku i 6 broni do obrony (~9gold za sztukę), wbić swój poziom energii na 100% i atakować tylko na 100% energii (największe obrażenia) i pić kawę co 5minut, dlatego nie polecam nie doświadczonym graczom pchać się do walki.

Daję nam złoto i medale, które możemy wymieniać na potrzebne materiały.

Co dają organizacje?

Organizacja w zależności od typu daje 5% więcej produktywności (więcej zarabiamy) i różne zniżki na jedzenie/wino itd. Lub od 10-50% więcej obrażeń w wojnach

Jak się przenieść do innego państwa?

Aby się przenieść musimy posiadać Governmental Form, aby go kupić wchodzimy w Local/Global Market



I na stronie wybranego przez nas państwa obiegać się o obywatelstwo, czyli kliknąć "Ask for Citizenship"

Wynająłem dom i nie dostaje energii, dlaczego?

Aby dostawać energię z wynajętego domu, należy w "My real estate" kliknąć "move in"

Bonus otrzymywany co 3 dni, zależy od produktywności, która jest wyliczana wzorem:

PROD=(E*0.45)+(ES*0.30)+(SKILL*0.25)+CountryProdBonus+OrganizationProdBonus, where E=Energy, ES=economic score and SKILL=your relevant skill level

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Myprofitland.com - zarabiaj grając w grę strategiczną!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...