Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobic Aby Zal Mial Srednie 100%


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w bazie danych dla siebie to szukasz w item, jak chcesz poradnik dla wszystkich to masz w podpiętych tematach maksymalne bony ;>

 

tylko jak nazywają się średnie

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/66438-tutorialporadnik-jak-zmieniac-bony-w-broniach/

 

Następnym razem szukajcie ;>

 

I Ty myślisz, że odpowiedziałeś mu na pytanie? Następnym razem czytaj uważnie temat ;>

 

Mu chodzi o to by jak przeciągniesz "zaczarowanie przedmiotu" to w żalu wchodziły średnie 100% + a nie tylko z przedziału od -20% do 50% bez żadnej bazy MySQL!

Sam nie wiem gdzie to zmienić.. możliwe, że tylko plik GAME za to odpowiada... W bazie MySQL i nie ma nigdzie tego bonusu określonego...

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Sam się kiedyś zastanawiałem jak zwiększyć, ale wygląda na to, że to jest tak głęboko w plikach schowane iż będziesz szukał rok i nie znajdziesz ;p. Trzeba by było napisać na mcncc.com może oni wiedzią...

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Nie wiem czy do broni ze średnimi tak się da, a więc:

Dodajesz wbudowany bon do żala np 100śr wtedy jak będziesz zmieniał średnie to łącznie będzie 80% śr - 150 śr.

Poradniki do dodania stałego bonusu powinieneś gdzieś znaleźć.

 

ID bonów:

http://www.mpcforum.pl/topic/66438-tutorialporadnik-jak-zmieniac-bony-w-broniach/page__p__461421__fromsearch__1entry461421

Ps: Nie wiem czy to wypali ja tylko chcę pomóc.

Pozdrawiam.

http://www.mpcforum.pl/topic/162739-xddmt2-hamachi-pl/

Staram się pomóc jeżeli tylko potrafię. Jak możesz daj + chociaż nie wiem po co mi :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...