Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mu Online - okno wyłącza się po załadowaniu paska


damianek3700

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Ma ktoś pomysl dlaczego mu wyłącza się od razu po załadowaniu paska przy starcie? Mam Windows 7, zainstalowałem vc redity visuala miałem wyłączony antyvir i firewall i ciągle to samo. Na win 10 i 8 u znajomych chodzi bez problemu. W ogóle launcher jest u mnie także jakby po rozrzucany detalami a u znajomych normalnie. 

Gość muonline.pl
Opublikowano

Co to za serwer? Próbowałeś dodać main.exe do dep?

 

1. Kliknij prawym na Mój Komputer  i wybierz zakładkę właściwości

 

2. Po lewej stronie okna wybierz opcję "Zaawansowane ustawienia systemu"

 

3. W oknie "Właściwości Systemu" wybierz zakładkę "Zaawansowane"

 

4. W zakładce "Wydajność" kliknij w "Ustawienia"

 

5. W oknie "Opcje wydajności" wybierz zakładkę "Zapobieganie wykonywaniu danych"

 

6. Kliknij przycisk "Dodaj"

 

7. Wybierz lokalizację MU Online

 

8. Zaznacz ikonkę MU i wciśnij przycisk "Otwórz"

 

9. Zaakceptuj zmiany przyciskiem "OK"

  • Aive zmienił(a) tytuł na Mu Online - okno wyłącza się po załadowaniu paska
Opublikowano

Ewentualnie mozesz tez uruchomic w trybie zgodnosci z innym systemem. Podaj wiecej szczegolow. Moze grales na innych serwerach i masz zasmiecony rejestr danych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...