Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z połaczeniem z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam problem z wejściem na serwer, pojawia się on co jakiś czas. Przez dłuższy czas mam "loading terrain" po czym wyrzuca "Connection lost disconnected". 

Logi z consoli podczas próby wejścia na serwer:


[00:47:37] [Craft Scheduler Thread - 74/INFO]: [FastLogin] Player Arosly has a verified premium account
[00:47:37] [User Authenticator #9/INFO]: UUID of player Arosly is 9ad2bb0b-562e-45a6-8c0f-7520a
[00:47:37] [Server thread/INFO]: is leader = false
[00:47:37] [Server thread/INFO]: Arosly [/91.000.xxx.225:00000]

logged in with entity id 267258 at ([world]-92.47156763368025, 93.0, 112.55251243996594)
[00:47:38] [Craft Scheduler Thread - 121/INFO]: [FastLogin] Logging player Arosly in
[00:47:38] [Craft Scheduler Thread - 98/INFO]: [AuthMe] Arosly logged in!
[Server thread/INFO]: Arosly lost connection: Timed out

Opublikowano

Masz 2 pluginy na logowanie? Dobrze widzę? Usuń to FastLogin i użyj samego AuthMe 😉 

Opublikowano
1 godzinę temu, Blox61 napisał:

Masz 2 pluginy na logowanie? Dobrze widzę? Usuń to FastLogin i użyj samego AuthMe 😉 

Nie usunę FastLogina bo jest odpowiedzialny za autologowanie premium 😉 

Polecam na przyszłość wpisać sobie nazwę pluginu w internet, sprawdzić do czego służy a potem wypowiadać się w poście.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 31.01.2020 o 17:56, Axova"f napisał:

Nie usunę FastLogina bo jest odpowiedzialny za autologowanie premium 😉 

Polecam na przyszłość wpisać sobie nazwę pluginu w internet, sprawdzić do czego służy a potem wypowiadać się w poście.

odpowiedz sobie sam na pytanie. Lepsze autologowanie premium czy jakakolwiek możliwość wejścia na serwer. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...