Skocz do zawartości

Polecane posty

jaką wersje wybrać pod serwer survival z dropem myślałem nad 1.8.8 i jaki silnik wybrać? i jak ktoś by mógł wypisać jakie potrzebuje pluginy do takiego serwera itd. z góry dzięki😀

• sk8erace1 zmienił tytuł tematu Wersja serwera

Nikt wróżyć nie potrafi. Podaj listę rzeczy, które chcesz mieć na serwerze, a wtedy podamy Ci listę pluginów. Jeżeli chodzi o wersję, to najlepszą opcją będzie 1.12.2, ale stworzenie serwera od wersji 1.8.8 do 1.15.2 nie jest żadnym wyczynem.

A pomógł byś mi z pluginami i serwerem? ja moge gadać przez ts albo ds mi to obojętne bo sam nie daje rady

A jeśli chodzi o co chce zrobić na serwerze to tak jak na dragonie ale oczywiście nie tak samo wszystko. Ale w tym stylu gildie drop itd tak jak tam jest nw czy kojarzysz dragona to podobne do mc4you itd 

Nick użytkownika mówi dużo, w tym przypadku nie dziwi mnie wybrana wersja 1.8.8

Ludzie naprawdę tak ciężko stworzyć serwer, który nie jest sh**hc na 1.8?

Wymień listę rzeczy, które chciałbyś mieć na serwerze, niestety swoją kryształową kulę zbiłem wczoraj ;c

Jaką wersje polecasz? A jeśli chodzi o rzeczy na serwerze to tak: drop, gildie, rzucane tnt do przebijania gildi, no wszystkie podstawy takie jak zabezpieczenie spawn itd, stoneniarki, ranking graczy, tpa do graczy, kity graczy, permisje admina itd, antylogaut podczas walki itd te rzeczy podstawowe takie jak logowanie się czyli /register, schowek, enderchest otwierany komendą, no i jakiś sklep typu że za emeraldy możesz kupić jakiś lepszy kilof, jak coś jeszcze mi się przypomni to będę dopisywał. Ale głównie mi chodzi o jakąś dobrą paczkę pod serwer tego typu bo jak brałem z neta albo yt to większość komend nie działała i miałem problem z edycją pluginów bo nie wiedziałem który do czego służy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...