Skocz do zawartości

[1.8-1.15.2][Hardcore] CubeHard

Polecane posty

• Rayzer. zmienił tytuł tematu [1.8-1.15.2][Hardcore] CubeHard.pl
2 godziny temu, Ekrahb napisał:

Ale bym z ekipką na gildie powalczył, jak kiedyś.. A właśnie, macie jakieś gildie, czy te akurat wyszły z mody na Waszym serwerze?

Są dostępne gildie tak jak na wszystkich innych tego typu serwerach (dostosowany odpowiednio publiczny plugin FunnyGuilds, więc system jak najbardziej znany, ale z ciekawymi dodatkami, o których dowiecie się na serwerze). Na stronie internetowej są również dostępne statystyki, ranking gildii. 😉

5465845486.png

1 godzinę temu, aresorek napisał:

Jak Hardcore to wbijam 

🙂

Ban będzie na 24 godziny, na start 3 życia. Możliwość zakupu paczki dodatkowych żyć w sklepie. 

5465845486.png

14 godzin temu, aresorek napisał:

Będzie można kupić Vipa? Za ile? Wiadomo mniej więcej jak będzie z cenami?

VIP będzie, ale nie będzie dawał jakiejś bardzo dużej przewagi, bo to w końcu Hardcore i musi być zachowany balans w rozgrywce. Sklep będzie dostępny po weekendzie z opisami uprawnień dla konkretnych grup. 🙂

5465845486.png

6 godzin temu, Ekrahb napisał:

Zakładamy gildie, rekrutacje na tsach zorganizujemy, będzie grańsko

Super, do zobaczenia na otwarciu. 😉 

A skoro o TeamSpeaku mowa, to do startu powinniśmy oddać do dyspozycji również naszego, serwerowego. Generalnie on już działa, ale nic tam jeszcze nie ma.

Niezmiennie głównym kanałem komunikacji pomiędzy graczami i administracją pozostaje Discord: https://discord.gg/sRFYAk9

5465845486.png

Polecam, miałem okazję zobaczyć serwer wcześniej i widać, że administracja dba o każdy szczegół, aby nam grało się jak najlepiej. Do zobaczenia na starcie! 😉

2 godziny temu, MrSebsa napisał:

Polecam, miałem okazję zobaczyć serwer wcześniej i widać, że administracja dba o każdy szczegół, aby nam grało się jak najlepiej. Do zobaczenia na starcie! 😉

Dziękuję za pozytywną opinię, liczę, że sprostamy oczekiwaniom graczy. Do zobaczenia na serwerze. 🙂

5465845486.png

4 godziny temu, Dzienny napisał:

Polecam, nie ma rzetelniejszej osoby od Avaterysa, gdy chodzi o stabilne serwery MC.

Dziękuję za pozytywną opinię. Zawsze dokładałem wszelkich starań, aby serwery działały stabilnie. 🙂

Zachęcamy wciąż dołączania do serwera Discord jeszcze przed startem: https://cubehard.pl/discord

5465845486.png

• sk8erace1 zmienił tytuł tematu [1.8-1.15.2][Hardcore] CubeHard
  • 4 tygodni później...
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...