Skocz do zawartości

Internet - jakiego operatora wybrać?

Polecane posty

Hejka,

Kończy mi się umowa z moim obecnym operatorem internetu.Jest to firma działająca lokalnie.Niestety nie jestem zadowolny z ich usług.Wybrałęm najdroższą możliwą opcje,ale pomimo "priorytetowej" obsługi mają mnie w poważaniu.

Niestety w mojej lokalizacji mam do wyboru jedynie oferty operatorów komórkowych,typu Plus,Play itp itd.

Czy polecacie,któregoś z nich? 

miałem kiedyś internet z playa przez 3 lata, potem zmieniłem na upc, bo po prostu nowa umowa była i od razu też było taniej, bo szybkość trochę wyższa za niższą cene, ale wracając do play to miałem internet na kabel i był stabilny, bez przycin, zero pingu w grach polecam

rmkrpu.jpg

5 godzin temu, Silver™ napisał:

miałem kiedyś internet z playa przez 3 lata, potem zmieniłem na upc, bo po prostu nowa umowa była i od razu też było taniej, bo szybkość trochę wyższa za niższą cene, ale wracając do play to miałem internet na kabel i był stabilny, bez przycin, zero pingu w grach polecam

A jak z trasferem?Miałeś jakiś limit?

1 godzinę temu, Swifty napisał:

A jak z trasferem?Miałeś jakiś limit?

jaki transfer gościu, pewnie była taka oferta, ale ja nie wyznaje czegoś takiego albo bez limitu normalny internet bez ścin albo zmienia sie operatora

rmkrpu.jpg

• Aive zmienił tytuł tematu Internet - jakiego operatora wybrać?
11 godzin temu, Silver™ napisał:

jaki transfer gościu, pewnie była taka oferta, ale ja nie wyznaje czegoś takiego albo bez limitu normalny internet bez ścin albo zmienia sie operatora

No nie wiem,więc pytam 😛 Z pracy też mówią,że nie mają limitu,ale kurde nie mogę znaleźć oferty.

• 2 miesięcy później...

Nie daj się robić w bambuko, internet jest bez limitu ale po wykorzystaniu transferu zwalnia do takiej prędkości, że za ch*ja żadnej strony nie otworzysz. Musisz popytać znajomych o jakość internetów bo w każdym mieście jest inaczej.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...