Skocz do zawartości

Komendy nie działają

Polecane posty

Otóż chciałem sobie pobrać moda  CMDCam v1.5.1. Ale okazało się że potrzebne do korzystania z tego jest też CreativeCore v2.0.0. Pobrałem tego moda bo chciałem mieć tę CMDcam (na 1.14.4) zależało mi ale potem jak wbiłem na survival bo chciałem nagrać ujęcie to okazało się że nie mogę używać żadnych komend na multiplayer jest tak samo jak wyrzuciłem CMDcam mod to okazało się że to CreativeCore v2.0.0 blokuje mi pisanie komend. Nie wiem co zrobić bo CMDcam nie działa mi bez tego a bardzo jest mi potrzebny może wiecie jak to zrobić? albo macie zamieniki CMDcam? z góry dziękuje za pomoc.Przechwytywanie.PNG

Spróbuj na survival kliknąć Escape, wejść w Udostępnij w LAN, zaznaczyć zezwalaj na komendy Wł. i kliknij Uruchom świat w sieci LAN. (Na survivalu nie da się używać komend, jeśli nie zaznaczysz przy tworzeniu świata zezwalaj na komendy. Jak wchodzisz na server, gdzie nie masz Op'a , to też nie możesz ich używać (w sensie takich jak na survivalu).

Nie działa. Sprawdzałem to na multiplayer też nic nie moge nawet się zalogować na serwer nie da wyskakuje ze jest to nieznana komenda

Spróbuj w konfiguracji modów coś pokombinować, a może sterowanie (?) ? Sprawdź to jeszcze.

Właśnie próbowałem coś ze sterowaniem zrobić ale nic nie było. A w konfiguracji modow niczego takiego nie ma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...