Skocz do zawartości

Płatny czy darmowy hosting na początek?

Polecane posty

Witam, chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie - czy lepiej zrobić projekt serwera (ustawić pluginy i zbudować spawn)

Na darmowym hostingu i później przenieśc go na płatny, czy od razu wykupić płatny i na nim wszystko robić? 

Proszę o szybką odpowiedź.

Zrób, jak Ci lepiej. Ze względu na cenę płatnego hostingu i czas (który przepadnie), w którym będziesz wszystko ustawiać, proponowałbym pierwsze rozwiązanie. Tak myślę, że chyba na logikę trudniejszego zadania nie widziałem. ._.

Oczywiście że bezpłatny. To zajmuje trochę czasu, wiele innych decyzji może wpłynąć na to, czy będziecie go dalej tworzyć czy też nie, zapłacisz za serwer i rozmyślicie się po tygodniu. Jeżeli będziecie w 100% pewni siebie i będziecie mieć wszystko gotowe to do dzieła - przenieście go na płatny. 🙂

8372383248.png

Najlepiej bezpłatny, bo szkoda żeby czas leciał jak się zapłaci.

I polecam też IP po DNS ustawić

585051449511123978085.jpeg

VenirPL co znaczy że pod DNS ?

Mógłby mi ktoś doradzić jaki darmowy hosting wybrać?  Aktualnie mam na aternosie, ale nie jestem przekonany czy z niego można łatwo kopiować pliki. Czy jest jakiś hosting darmowy, z którego łatwo można przekopiować pliki ?

Najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie serwera u siebie na komputerze. Bezpośrednia edycja, szybszy dostęp i wchodzisz na serwer kiedy masz ochotę (pod warunkiem że go włączysz 🙂). Darmowe hostingi są lipne.

8372383248.png

• Biter. zmienił tytuł tematu Płatny czy darmowy hosting na początek?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...