Skocz do zawartości

Effasfas fafasfasf

Polecane posty

Na tą chwile żeby otrzymać crd za vote niestety trzeba wyjść z GRy, Postaramy się jak najszybciej to ominąć    !!

Zapraszam do Gry !!

Z dnia na dzień zbliżamy  się coraz bardzie do Wali o Zamek 

Ogólnie serwer spoko tylko admin ma na wszystko wywalone, zgłaszam mu błędy a on nic z tym nie robi, nawet nie łaskaw odpisać... antyhack działa jak mu się podoba, mam odpalone 2 różne serwery i czasami pozwoli mi zagrać na tym a czasami nie^^ największą bolączką tego serwera jest ilość online, grając tu kilka dni powinno być dużo więcej ludzi bo jest całkiem przyjemnie. Oczywiście serwer należy do łatwych, itemy jewele i resy wpadają bez większego problemu. 

zastanawiają mnie ustawienia dla RF-a, nie dość że trzeba mieć 400lvlu żeby dało się go stworzyć to jeszcze jego dmg jest na poziomie każdej innej klasy postaci na 100lvlu

przykład: AgiRF: 450str 2100agi 450ene bije w lt7 po 300... majac exc itemy, EneRF z ene 2000+ bije podobnie, nie wspominając że skill roar powinien mieć 4 hity a ma 1, Vit RF z vit 2000+ bije 250-350...

SM z evila na 100lvlu bije po wiecej^^ ogólnie SM jest tu chyba trochę za bardzo podkręcony.

Szkoda bo rozgrywka całkiem przyjemna ale admin nie naprawia błędów które wychodzą podczas gry. 

Mając więcej rr na rf dając w ene bije dużo więcej wiec się to poprawia. Do poprawy jest exp po q3 zmniejsza się x2 co jest strasznie wkurzające bo mając 108 mlvl mam 800k expa, a sm bez q3 ma 1,4kkk-1,6kkk na tym samym spocie.

Dodatkowo do naprawienie moobki z kalimy bo na stadium jest spot z chyba k7 119lvl daja bardzo dużo expa bija po 0 padaja szybko a reszta typu kanturu karutan rakilion maja mniejszy lvl a bija jak by miały z 5k dmg więcej. SM jest przesadzony dmg pvp  i pvm jest po prostu niezbalanoswany sm na 25 rr zabil kunduna gdzie reszta postaci mada po prostu na hita.

Gra traci sens ze wzgledu na to, że najlepszy spoty są na końcu stadium gdzie się idzie przynajmniej 1min jak nie więcej exp po q3 faworyzuje tyche bez questa w expieniu. Ogólnie jest trochę rzeczy do poprawy, ale są one tak ważne w aspekcie gry że bez restartu acc się nie obejdzie bo to nie ma sensu najzwyczajniej...

Edytowano przez majaki2

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...