Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

konsola nie może wykonywać komendy ze skryptu


adiksonek18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam skrypt i wpisuje komende z tego skryptu w konsole i na konsoli pojawia mi sie komunikat nie masz permisji

a oto skrypt:

 

options:
    bc: &8[&bSKLEP&8]&f
command /sklep [<text>]:
      aliases:
    trigger:
        if player has permissions "bc.send":
            if arg 1 is set:
                loop all players:
                    send "{@bc} %coloured arg 1%" to loop-player
                      stop
            else:
                send "&cMusisz podac co chcesz napisac!"
                stop
        else:
            send "&cNie masz uprawnien do tej komendy!"
            stop

Opublikowano

hm, mógłbyś to wkleić w formie kodu? Bo coś mi tu nie pasują odstępy...

A co do permisji możesz spróbować:

command /sklep [<text>]:
     permission: twoja.permisja
     trigger:
        [Dalsza czesc skryptu...]

 

Tylko wtedy rzecz jasna nie dajesz "if player has permission ..."

Problem tkwi w tym, że sprawdzasz czy gracz ma permisje, a konsola to nie gracz

PS. Jesli to jest cały skrypt to nie widzę potrzeby loopowania wszystkich graczy, możesz użyc

 send "cośtam" to all players
 albo
 broadcast "costam"

 

Pomogłem ci ? Zostaw Lajka :)

 

To ty mi pomogłeś /aś? Przyjmij moją wdzięczność :) [i oczywiście lajka :)]

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE! 

Opublikowano
6 godzin temu, Zongi napisał:

hm, mógłbyś to wkleić w formie kodu? Bo coś mi tu nie pasują odstępy...

A co do permisji możesz spróbować:


command /sklep [<text>]:
     permission: twoja.permisja
     trigger:
        [Dalsza czesc skryptu...]

 

Tylko wtedy rzecz jasna nie dajesz "if player has permission ..."

Problem tkwi w tym, że sprawdzasz czy gracz ma permisje, a konsola to nie gracz

PS. Jesli to jest cały skrypt to nie widzę potrzeby loopowania wszystkich graczy, możesz użyc


 send "cośtam" to all players
 albo
 broadcast "costam"

 

prosze o to kod 

 

options:
    bc: &8[&bSKLEP&8]&f
command /sklep [<text>]:
  	aliases:
	trigger:
		if player has permissions "bc.send":
			if arg 1 is set:
				loop all players:
					send "{@bc} %coloured arg 1%" to loop-player
  					stop
			else:
				send "&cMusisz podac co chcesz napisac!"
				stop
		else:
			send "&cNie masz uprawnien do tej komendy!"
			stop

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...