Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Mini Przewodnik Po Ca - Instalacja, Tworzenie Konta Itp


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1358850955-U345765.png

INSTALACJA


Krok 1: Klikamy na to:

cae_downloader.gif

Krok 2: Zapisujemy plik, który się nam pobrał.

Krok 3: Klikamy dwukrotnie na ten plik, aby pojawił się downloader.

Krok 4: Wybieramy gdzie ma się pobrać instalka gry i czekamy aż pasek downloadu dojdzie do 100%

Krok 5: Klikamy dwukrotnie na pobranej instalce.

Krok 6: Instalujemy grę

Krok 7: Aby zacząć grać musimy jeszcze pobrać odpowiednie patche, na szczęście wystarczy kliknąć na ikonkę gry, a łatki same się pobiorą.

Krok 7: Gramy!!


Tworzenie Konta


Krok 1: Wchodzimy na tą stronę: KLIK

btn_signup.gif Klikamy na taki obrazek.


Wypełniamy ankietę:




nexoniki.th.jpg


Uploaded with ImageShack.us


Pierwsze logowanie


img_step01_02.gifKlikamy 2 razy na ikonkę CA



img_step01_03.gifA potem na game start


img_step02_02.gif Jak się załaduje to się logujemy


img_step03_03.gif Tu wybieramy wygląd oraz nick postaci.


img_step04_02.gif Wchodzimy na jakiś server, a następnie kanał, klikając dwukrotnie na takowym.


img_step05.gif Teraz wybieramy jakiś pokój do gry, tak samo jak wybieraliśmy server.


img_step06_03.gif Ostatecznie wybieramy drużynę i klikając F5 zaczynamy grę.


W grze


img_interface.gif


1. Tabela kto kogo zabił.

2. Pokazuje wszystkie zabójstwa kombinacyjne (podwójne potrójne itp.)

3.Wynik gry.

4. Minimapka

5. Pokazuje jakie mamy bronie, oraz jakiej aktualnie używamy.

6. Amunicja i rodzaj strzałów (pojedyńczy, potrójny, lub seria)

7. Ile mamy hp i AP - życie i pancerz

8. Okno rozmów

9. Kto wchodzi/ wychodzi z gry.

10. Celownik.


Kontrola postaci


img_keyboard.gif


img_mouse01.gifimg_mouse02.gifimg_mouse03.gif

Celowanie Strzał Przybliżenie


W - Do przodu

S - Do tyłu

A- W lewo

D - W prawo

Spacja - skok

Shift - sprint

Ctrl - Kucnięcie

C - skradanie się

E- Akcja - otwieranie drzwi, itp.

R- Przeładuj

1. Broń główna

2. Pistolet

3. Nóż

4. Granat

6. Przedmiot misyjny

M - mapa

V - komendy

B - komendy

N - komendy

[ - zwiększenie czułości myszy

] - zmniejszenie czułości myszy

TAB - wyniki

Enter - Rozmowa








Sklep






img_character01.gif






Aby wejść do sklepu klikamy na przycisk shop znajdujący się na górze ekranu.



W środku znajdziemy sporą listę z broniami, pancerzami, hełmami okularami itp,



Aby coś zakupić klikamy na tym dwukrotnie, przy czym musimy mieć odpowiednią rangę i wystarczającą ilość gp.






img_character02.gif



Trzeba pamiętać, że nasz żołnierz ma 5 miejsc na ubrania, są to:



Hełm (hat)



Maska na twarzy (face)



Kamizelka kuloodporna (vest)



Strój (uniform)



Oraz plecak (bagpack)



Na każde miejsce przypada jeden przedmiot, który dodaje i odbiera różne premie (np. kamiezelka kuloodporna sprawia, że trudniej nas zabić, choć jednocześnie nas spowalnia)



Modyfikacja Broni




Aby zacząć modyfikować broń musimy wejść przyciskiem "Modyfication" do ekranu modyfikacji broni.



img_weapon01.gif

Można modyfikować celownik, tłumik oraz magazynek.

Każda modyfikacja ma wady i zalety, które są pokazane obok danego dodatku (np. tłumik zmniejsza odgłos strzałów - przeciwnikowi trudniej jest zorientować, że do niego strzelasz, ale zwiększa rozrzut pocisków, przez co twoja broń jest mniej skuteczna.



Kickanie



Podczas obowiązuje 5 zasad:



- Możesz wywalać tylko osoby w swoim teamie



- Aby kogoś wywalić musi się zgodzić co najmniej 70% osób



- Możesz wywalać od takiej rangi: icon_ssg01.gif



- Pomiędzy każdym głosowaniem, musisz czekać 5minut



- Elite moderatora te zasady nie obowiązują












Aby kogoś wyrzucić klikasz F5,a następnie wybierasz votekick_b.gifnumer koło nicku gracza, którego chcesz wyrzucić.






votekick_c.gifPotem wybierasz za co.



votekick_d.gif I klikasz F5



votekick_e.gif Teraz gracze zdecydują, czy chcą się go pozbyć.



votekick_f.gif Jeżeli ponad 70% głosów będzie na tak, to zostanie wyrzucony.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

heh tutorial dobry :)

widzę że Ci się musi nieźle nudzić że takie coś piszesz ;) dobra robota

 

 

@down

a moja coś mówi ? :D

Opublikowano

Moja sygnaturka mówi sama za siebie :D

 

@up

Twoja mówi, że wnerwiają Cię nooby, które chcą hacki od Ciebie ;p

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo Fajny poradnik:D Dzięki niemu mój kuzyn nie miał żądnych problemów podczas rozpoczęcia swojej kariery w CA.Leci wielki ++++

9368_gold.png

Opublikowano

PRZYPIĄC :) i tyle poradnik dobry, a ostatnio zauważyłem, że GM`i nie podpinają dobrych tematów z powodu braku miejsca, a tak naprwdę tego miejsca brakuje z powodu przypiętych niepotrzebnych tematów

 

 

deidara2.png

 

Opublikowano

Poradnik jest w jednym ze zbiorów tematów jako Mini przewodnik po CA, czyli można powiedzieć, że w pośredni sposób jest podpięty.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

PRZYPIĄC :) i tyle poradnik dobry, a ostatnio zauważyłem, że GM`i nie podpinają dobrych tematów z powodu braku miejsca, a tak naprwdę tego miejsca brakuje z powodu przypiętych niepotrzebnych tematów

idź złóż reklamację ...

Opublikowano

@up

jakby to był monopolowy to bym złożył bo taka jest prawda, a i myślałem że kidmod nie spamuje :)

 

 

deidara2.png

 

Opublikowano

@up

jakby to był monopolowy to bym złożył bo taka jest prawda, a i myślałem że kidmod nie spamuje :)

udzielam odpowiedzi na Twoją odpowiedź, (zresztą od czego jest funkcja raportuj ? ) nie wiem w czym masz problem skoro temat jest w spisie, tak jak powiedział Enzil, a to że użytkownikom nie chce się trochę poruszać myszką, to już ich sprawa, ja nie mam na to wpływu.

 

@btw. i lepiej się ogarnij, bo tutaj mi piszesz żebym się za Tobą wstawił w aplikacji na kidmoda a tutaj jakieś wyrzuty że czegoś nie robię ... jeśli prosi się kogoś o pomoc to się powinno mu latać za tyłkiem, tak jak nauczycielom w szkole pod koniec roku ...

Opublikowano

a nie bylo juz czasem tego tamtu...? ale + dla ciebie enzil dla wstawke i oczywiscie heci bo jednak to troche pochlonela czasu...

tak był, ale ten jest bardziej rozwinięty, więcej screenów itp. jest ogólnie dużo lepszy.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nieco poprawiłem, może ktoś sprawdzić czy po kliknięciu na CA DOWNLOADER pobiera się downloader CA? :D

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Nieco poprawiłem, może ktoś sprawdzić czy po kliknięciu na CA DOWNLOADER pobiera się downloader CA? :D

 

 

Tiaa. Od razu pojawia się gdzie chcemy zapisac :).

 

@off

Wcześniej nie oceniłem. Gz :)

Opublikowano

No no ... ciekawy temacik :D

Przyda się dla noobków

 

//Jakim cudem wcześniej nie wiedziałem go xD

//Oczywiście + i 5*

Opublikowano

ladny przejrzysty poradnik leci + ale ten chyba poradnik jest dla tych co nie umieja angielskiego lub dla 10 latkow bez obrazy

mi sie podoba (to tylko moja taka glupia opinia ;p)

xVirhordx.png
Opublikowano

Muszę powiedzieć

Good Job leci +sik

Ładnie wszystko wyjaśnione + screeny

APB :

Nick: rOckHe4d

Clan : MPC Demons

Serwer : Patriot EU2

 

Enforcer :)

 

Daj minus-

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...