Skocz do zawartości

Zapraszanie znajomych między EUW i EUNE

Polecane posty

Dostałem teraz własnie ok 5 zaproszeń do znaj z eune a konto mam na euw o co chodzi ?XD

Pani Kasia

Z tego co mi wiadomo, to tak, bo mój kolega z EUNE przeniósł się na EUW, a ja dalej mam go w znajomych.
Tak jakby połączyli listę znajomych w jedną ze wszystkich serwerów.
Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że chcą zrobić osobną platformę typu Steam/Origin dla swoich gier.

1472584678_ieKxHrr.gif

Teraz jak dodali te # w kliencie (jeszcze nie jest to w pełni funkcjonalne, stąd też nie można sobie tagu ustawić tylko się robi sam z nicku, bo konta riot nie do końca jeszcze działają) to możesz zaprosić kogoś z innego regionu, robisz tak: NICK + spacja + # + region, np. ,,Metin2 Fanboy #EUW''

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

Pani Kasia

Połączenie znajomych ma na celu przygotowanie do fuzji serwerów, już dawno pojawiały się pogłoski, że mają połączyć EUNE z EUW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...