Skocz do zawartości
  • 0

Błąd podczas uruchamiania aplikacji

Pytanie

Mam problem podczas uruchomienia aplikacji Origin. Po instalacji, gdy aplikacja miała sama się uruchomić wyskakuje błąd "Origin.exe - Błąd aplikacji. Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację". Uruchomienie jej ręcznie też nie działa. Próbowałem uruchamiać także jako administrator i nic. W aplikacji Windows Update wszystko mam zaktualizowane. Problem występuje na systemie Windows 10 Home 64bit

4 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Jeżeli problem nadal występuje (w co wątpię)

1. Aktualizacja systemu przez Windows Update (Upewnij się, że masz najnowszą edycje)

2. Zainstalowanie poniższej paczki (Można sprawdzić o którą wersję dokładnie chodzi, ale zainstalowanie całości nic nie zaszkodzi, a tylko ułatwi w przyszłości)

https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/

3. Zaktualizowanie DirectX (Wyżej wymienione - przez Windows Update)

Powinno pomóc.

Edytowano przez Vosly

• 0

Usuń pliki cache programu, dodaj program do listy zaufanych w antywirusie (być może blokuje dostęp do API.), kliknij na program prawym przyciskiem myszy, kliknij właściwości, i wejdź w opcje kompatybilności i spróbuj zmienić niektóre opcje.

Jestem programistą, zaufaj mi :)

• 0

system postawiony byl dwa dni temu, nawet nie mam co usunac. Bawilem sie juz opcjami tez nic nie pomoglo (btw korzystam tylko z anti od windowsa gdyz nie sciagam jakis nieoryginalncyh rzeczy )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...