Skocz do zawartości

CubeHard.pl - rekrutacja zespołu na serwer Hardcore 1.15.2

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

qvgu4SL.png

Cześć,

powstający projekt serwera Hardcore na najnowszej wersji Minecrafta 1.15.2 poszukuje osób do zespołu. Naszą misją i nadrzędnym celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozgrywki, więc oczekujemy najwyższych standardów obsługi gracza, kultury osobistej i odpowiedniego know-how.

Aktualnie poszukujemy:

• Helperów/Moderatorów (0/3): celem działań osób z tą funkcją na serwerze jest pomoc graczom, odpowiadanie na pytania, reagowanie na sytuacje problematyczne i przekazywanie ich do administratora, sprawdzanie graczy, czy nie posiadają niedozwolonych modyfikacji za pomocą dedykowanego narzędzia. Wymagania: wysoka kultura osobista, sprawny mikrofon, TeamSpeak 3 oraz Discord, ukończone 16 lat, podstawowa znajomość pluginów, wiedza na temat sprawdzania graczy, czy nie posiadają cheatów.
  • Budowniczych (1) celem osób z tą rangą jest budowanie map na powstające edycje serwera, eventy. Wymagania: zmysł estetyczny, umiejętność realizowania skomplikowanych projektów, mile widziane doświadczenie w budowaniu map na serwerach podobnego typu.
  • Betatesterów (5/20): grupa osób mających doświadczenie w graniu na serwerach podobnego typu chętnych do testów rozwiązań technicznych, wykrywania błędów. Wymagania: znajomość gameplaya, gotowość do dawania szczegółowego feedbacku, sprawny mikrofon, TeamSpeak 3 oraz Discord.
  • YouTuberów (0) twórcy w serwisie YouTube, których content opiera się głównie na Minecrafcie chcący pomóc w reklamie serwera poprzez nagranie filmu i/lub zrobienie transmisji na żywo z gry na serwerze. Wymagania: minimum 100 subskrybcji, nienaganna opinia, estetyczne filmy.

Zgłoszenia można zgłaszać w tym temacie, przez PW, maila: [email protected] lub na Telegramie.

O przywilejach wynikających z posiadania rangi i tym, co zyskujesz pracując z nami porozmawiamy prywatnie.

Czekamy również na propozycje dotyczące tego, jak serwer miałby wyglądać.

Czas odpowiedzi nie powinien przekroczyć jednego dnia. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi tylko na interesujące wiadomości.

Więcej informacji o serwerze na stronie: https://cubehard.pl

Pozdrawiam.

Edytowano przez Risen.

5465845486.png

Pani Kasia

21 godzin temu, Stachu_J2K17 napisał:

risen to nadal aktualne?  chcialbym zostac budowniczym na twoim serwerze

Tak, nadal aktualne. Wyślij screeny swoich budowli na PW/Telegramie/Discordzie (odnośnik na stronie).

5465845486.png

Pani Kasia

Dziękuje, że odpisałes mam nadzieje ,że to wystarczy jedynie te budowle miałem pod ręka ponieważ przy zmianie launchera usuneły mi sie wszystkie stare światy z różnego rodzaju budowlami typu : 1 Arena pvp, pare lokacji , inne budowle itp. itd. 

2020-01-19_16.30.30.png

2020-01-19_16.30.40.png

2020-01-19_16.30.46.png

2020-01-19_16.31.13.png

2020-01-19_16.31.22.png

2020-01-19_16.31.34.png

2020-01-19_16.31.48.png

mhm... Avaterysku, widzę, że powracasz znowu do tworzenia serwerów 😮 Dawno nie widziałem twoich projektów, mam nadzieję, że w końcu ci się uda, bo nigdy w przeszłości nie miałeś szczęścia. Powodzenia. :3

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...