Skocz do zawartości

Problem z rejestratorem xBlitz z9

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie mam problem z owym rejestratorem. Od jakiegoś czasu rejestrator nagrywa, wyłącza się samoczynnie na kilka minut, po czym znowu się włącza i robi to samo. Wie ktoś co może być problemem? Jeśli jest uszkodzony to mogę go oddać jeszcze na gwarancji. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Zwarcie lub jeżeli czas wyłączania jest stały to prawdopodobnie pada układ scalony odpowiadający za zasilenie tego lub kondensatory SMD, powiedz mi czy w trakcie jego pracy rejestrator się nagrzewa?. Wyślij zdjęcie płytki (środka)

Jestem programistą, zaufaj mi :)

Tzn, źle to ująłem. Rejestrator działa cały czas, lecz przestaje nagrywać. 

Czasami przerwa w nagrywaniu wynosi 5, czasami 10 min.

Czyli rejestrator normalnie nagrywa ale zacina się na 5 minut i potem znów nagrywa?

Przed chwilą, nycaffjs napisał:

Czyli rejestrator normalnie nagrywa ale zacina się na 5 minut i potem znów nagrywa?

Dokładnie tak!

No to może być problem z oprogramowaniem kamery, lub uszkodzenie matrycy aparatu od nadmiernego naświetlania zbyt jasnym światłem.

Aktualizacja oprogramowania powinna znajdować się gdzieś w ustawieniach kamery jako aktualizacja firmware.

Upewnij się też że masz wystarczająco miejsca na karcie pamięci/wewnętrznej pamięci jeżeli taką urządzenie posiada.

Edytowano przez nycaffjs

4 godziny temu, nycaffjs napisał:

No to może być problem z oprogramowaniem kamery, lub uszkodzenie matrycy aparatu od nadmiernego naświetlania zbyt jasnym światłem.

Aktualizacja oprogramowania powinna znajdować się gdzieś w ustawieniach kamery jako aktualizacja firmware.

Upewnij się też że masz wystarczająco miejsca na karcie pamięci/wewnętrznej pamięci jeżeli taką urządzenie posiada.

Mam dużo miejsca, aktualizacji takowej nie znalazłem w opcjach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...