Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer wyłącza się po spamie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, sk8erace1 napisał:

Opisz dokładniej swój problem.

jak jakiś gracz napisze parenaście razy to samo lub nie to samo to crashuje serwer odrazu wywala wszystkich @!

  • sk8erace1 zmienił(a) tytuł na Serwer wyłącza się po spamie
Opublikowano
3 minuty temu, sk8erace1 napisał:

Podaj treść tego crasha lub logi z konsoli. 

prosze ! 

>[14:57:49 FATAL]: A single server tick took 60.00 seconds (should be max 0.05)

>[14:57:49 FATAL]: Considering it to be crashed, server will forcibly shutdown.

Opublikowano
12 minut temu, sk8erace1 napisał:

W pliku server.properties masz linijkę;


max-tick-time= 60000

Zmień ją na:


max-tick-time=-1

 

no i co teraz?

 

18 minut temu, sk8erace1 napisał:

W pliku server.properties masz linijkę;


max-tick-time= 60000

Zmień ją na:


max-tick-time=-1

 

teraz mi się serwer nie chce włończyc

 

Opublikowano
45 minut temu, sk8erace1 napisał:

Wyślij logi.

 

40 minut temu, sk8erace1 napisał:

W FTP lub folderze, w którym masz serwer, powinieneś mieć folder logs. Wyślij tekst z pliku latest.log.

 

Opublikowano

Na samym początku naucz się normalnie tworzyć tematy, bo z samym tytułem ,, Serwer się wyłącza '' i treści ,,POMOCY'' (no nie zauważyliśmy, że potrzebujesz pomocy) mało jesteśmy w stanie co zrobić. Czy ty czasem nie wrzucałeś pluginów ,,widzi mi się'' nie patrząc na wersje, wymogi itp.? (albo nie daj boże paczki z np. 1.6 na 1.14)

 

Pierwszy raz widzę taką ilość błędów, zatem zacznij od wyczyszczenia folderu plugins i stopniowego wrzucania. Dodatkowo przejrzyj logi i napraw to o co cie proszą... (pomijając problemy ze skryptami, których również pasowałoby się pozbyć)

Opublikowano
Przed chwilą, klima_YT napisał:

podaj mi te pluginy !

Może grzeczniej?

 

Przykład:

[15:36:37] [Server thread/INFO]: [PirateSK] Enabling PirateSK v5.0
[15:36:37] [Server thread/ERROR]: Error occurred while enabling PirateSK v5.0 (Is it up to date?)
java.lang.NoClassDefFoundError: org/spigotmc/Metrics

i sobie sam poszukaj.

 

Jeżeli chcesz dokładnej pomocy, to zapraszam na PW. Chętnie pomogę odpłatnie 🙂

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...