Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak Wgrać Ikonę Do Swojego Launchera.Exe


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dziś pokaże wam jak łatwo można wgrać ikonkę do swojego launchera ( pliku.exe )

Po 1 musisz pobrać program o nazwie reshack

wystarczy że w google wpiszesz reshack download i od razu znajdziesz

Abyś nie musiał szukać link masz tutaj:

http://delphi.icm.edu.pl/ftp/tools/ResHack.zip

( z linku korzystasz na własną odpowiedzialność ja mogę Ci tylko powiedzieć że wirusów nie ma lecz skanu nie podam, chcesz przeskanuj sam )

Po pobraniu reshackera zainstaluj go i odpal

Potem postępuj zgodnie z obrazkami

 

pomoco.png

 

Potem klikacie Replace i na tym praktycznie koniec.

Potem już tylko klikacie File > Save As. > i zapisujecie o nazwie np. launcher koniecznie z końcówką .exe

Wchodzicie w folder z clientem gdzie znajduje się ten launcher ( plik.exe ) i cieszycie się fajną ikonką

kb515d.png

 

Opublikowano
heh chodzi mi o folder ICON w resoucehacker ;/

 

Prawdopodobnie to ty masz wersje launchera do zmiany tylko kursora ( wyglądu myszki ) zrób sobie sam launcher i będziesz takie coś miał =] Pozdrawiam

kb515d.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...