Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki tryb serwera i wersja cieszą się największym powodzeniem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad założeniem serwera (tak, wiem, że to nie jest takie "hop siup", ale nie w tym rzecz). Nie mogę zdecydować się przede wszystkim nad tym, na jakiej wersji aktualnie gra najwięcej graczy oraz jaki tryb opłaca się tworzyć. 

Poza tym chciałabym stworzyć coś, czego w Polsce nie ma, zainwestować w to pieniądze itp., więc jeśli masz pomysł na coś oryginalnego, podziel się niżej. Nawet, jeśli nie będzie możliwe to stworzenia, to chociaż będzie jakaś inspiracja. 

Opublikowano

Z trybem serwera jest o tyle trudno, że jest to zmienne. Jednak ostatnimi czasy najlepszą popularność zbija SkyBlock, ale przez Kwadratową Masakre dużo osób zakłada teraz serwery Survival. Na pewno nie pchaj się w RPG, bo to kosztuje dużo pracy, a efekty nie zawsze są widoczne.

 

Wersja zależy od Ciebie. Najwięcej osób gra na 1.12.2, ale wszyscy czekają na optymalny serwer na najnowszej wersji. Poza tym możesz wprowadzić serwer na wersję 1.7-1.15.1.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...