Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ETS2 MP - Gold Logistics | Z nami zdobędziesz każdy szczyt!


LouiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gold Logistics - Wirtualna firma logistyczna w grze ETS2, zajmująca się stricte przewozem  dostaw z punktu A do punktu B. Firma powstała z inicjatywy kilku ambitnych kumpli, którzy dziś godnie reprezentują niniejszą markę. Gold Logistics powstało w pierwszej połowie Listopada 2019.

Głównym założeniem naszej firmy jest gra 4FUN (dla zabawy i czystej przyjemności), jednak mamy swoje reguły, których wszyscy musimy się trzymać. Dobra zabawa, rozmowy na Discord i "kupa" śmiechu jest dla Nas priorytetem!

Jeśli chodzi o VS - korzystamy jedynie z TrucksBook'a, który naszym zdaniem prezentuje się najlepiej. Pomożemy Ci również go ogarnąć!  Preferujemy rozgrywkę wyłącznie w trybie rzeczywistym (symulacyjnym). W Naszym firmowym asortymencie posiadamy również serwer Discord, który na nasze potrzeby jest w pełni zautomatyzowany i z całą pewnością ułatwi to korzystanie z jego zasobów Wam, graczom.

Zapraszamy serdecznie do składania podań na Naszym serwerze Discord: https://discordapp.com/invite/fwsYfEE

Dodatkowa prezentacja na Forum: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/90625-gold-logistics-z-nami-zdobędziesz-każdy-szczyt-1830/

 

Zdjęcie nie jest kradzione! Zawiera ono stare logo i nazwę Firmy, która uległa zmianie na początku roku wraz z zarządem.

W prezentacji na Forum również mogą istnieć stare grafiki.

5.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na ETS2 MP - Gold Logistics | Z nami zdobędziesz każdy szczyt!
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zawsze byłem ciekaw o co chodzi z tymi wirtualnymi firmami, sam jednak wolę mieć mocno zmodowanego ets2 , g29 . Rozumiem że to taka forma klanu w symulatorze ciągnika :)?

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...