Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić, by ludzie mogli wejść na serwer?


Gość sasakii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam gotowa mape i silnik strone tak ACC MAKER tez jednak nie wiem co dalej mam zrobic by ludzie mogli wejsc na ten serwer oraz jak wypuscic tą strone 
no-ip.com mam zrobione host w routerze mam dns zrobiony oraz wirtualny serwer (na strone moge sie dostac za  stroną 192.168.8.100 oraz localhost)

Opublikowano

Hejeczka, odblokuj port 7171  i 90  w ustawieniach routera, następnie wejdz na whatismyip.com i podaj komus to IP  i niech zobaczy czy sie może zalogować, dopiero potem mozna kombinowac z no-ip. 

 Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

Opublikowano

niestety ciagle ładowanie postaci https://imgur.com/a/3ooOBmB tutaj jak to wyglada z routera otwieralem porty takze przez firewall i power shell

zmienilem kilka rzeczy na stronie jednak jak wpisuje localhost to jest bez zmiany jednak jak wpisze 192.168.8.100 lub localhost// to wtedy dopiero widac zmiany 

https://imgur.com/a/ox9BALl

jak wpisze 127.0.0.1 to tez widac zmiany tylko na localhost nie 

Opublikowano

a to IP to na pewno IP komputera z którego hostujesz a nie np inne urządzenie  jak np komórka czy laptop podlączony do internetu ? 

 

 

"ciągłe ładowanie postaci" - a ty jako Hoster możesz zalogować się na server poprzez localhost 7171 ? 

 Chętnie przyjmę jakies zlecenia OTS (Cena: Do Uzgodnienia)

- Lua, - C++,- Baza Danych

- Konfiguracja VPS/Servera Dedykowanego pod OTS (Linux)

Expie smurfy 30 lvl'e na LoL'u  - zainteresowany? pisz PW.

  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na Co zrobić, by ludzie mogli wejść na serwer?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...