Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Microsms czy Hotpay - którą usługę wybrać?


L3thal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Zastanawiam się, którą ze stron wybrać do płatności w moim Itemshopie do serwera Minecraft. Czy ktoś z was korzystał z tych usług i czy może mi dać znać co o nich myśli? Czy różnią się bardzo od siebie Microsms i Hotpay? Może ktoś ma jeszcze inne strony do polecenia. Zapraszam do dyskusji 😛 Z góry dziękuję!

Opublikowano
59 minut temu, Amareniarz napisał:

Ja korzystam z microsms i polecam łatwe API i wypłaty do 24h i nie trzeba mieć firmy

A jak z PSC bo na Microsms chyba nie ma, co prawda jest zakładka ale przekierowanie do paybylink. Jak to ogarnąłeś? Chyba, że po prostu nie masz psc

Opublikowano
3 minuty temu, L3thal napisał:

A jak z PSC bo na Microsms chyba nie ma, co prawda jest zakładka ale przekierowanie do paybylink. Jak to ogarnąłeś? Chyba, że po prostu nie masz psc

Niestety nie ma psc w ich ofercie dla osób fizycznych. Jest tylko SMS i przelewy online

dupa

  • Aive zmienił(a) tytuł na Microsms czy Hotpay - którą usługę wybrać?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...