Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc z Essentials i PermissionsEx


M!Ł3K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam skonfigurowany plik z rangami ale na czacie wyskakuje mi:
An internal error occurred while attemtping to perform this command
Co mam zrobić?

 

groups:
    Gracz:
    default: true
    prefix: ‘&7[Gracz]’
    permissions:
    - modifyworld.*
    - essentials.spawn
    - essentials.sethome
    - essentials.delhome
    - essentials.home
    - essentials.rules
    - essentials.help
    - essentials.warp.list
    - essentials.warp
    - essentials.helpop
    - essentials.info
    - essentials.list
    - essentials.tpa
    - essentials.tpaccept
    - essentials.tpacancel

 

     Wlasciciel:

    default: false

    prefix: ‘&4[Wlasciciel]’

    permissions:

    - ‘*’

schema-version: 1
users:
16d22e0c-e77d-4824-9fff-05b87d86586c:
permissions:
- ‘*’

 

tam gdzie są spacje na początku premisji i nazw rang są 4 spacje

 

Opublikowano

Być może jest tak że masz stara wersje pluginów więc zaktualizuje je do najnowszych zrestartuj serwer i zobacz czy działa albo ew. wpisz  /plugins lub /pl i zobacz które jest na czerwono :)

oDYVDfv.gif
Opublikowano

@Easy. mam to wpisane w permissions.yml i nie działa proszę o pomoc może jest jakiś błąd

przed wpisaniem tego w permissions.yml pisało na czacie na zielono a teraz jak to wpisałem to nie dziala

co.PNG

 

 

Opublikowano
17 godzin temu, M!Ł3K napisał:

@Easy. mam to wpisane w permissions.yml i nie działa proszę o pomoc może jest jakiś błąd

przed wpisaniem tego w permissions.yml pisało na czacie na zielono a teraz jak to wpisałem to nie dziala

co.PNG

 

 

w 18 linijce popraw spacje 

piszesz że masz wpisane co?

Pisałem żeby zaktualizować pluginy  do danej wersji silnikowej 

 

oDYVDfv.gif
Opublikowano

@Easy. Podobno  działa na 1.14.4 i poprawiłem tą spację i nadal nie działa nie wiem o co chodzi, dlaczego mam ten błąd. I mam wpisane to co na ss.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...