Skocz do zawartości

[1.14.4][Survival] pegasusMC

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

 

PEGASUSMC.EU, serwer survival z cuboidami oraz paroma innowacyjnościami. Można grać jedynie na wersji 1.14.4 - maszyna jest stabilna, błędy lub wahania w optymalizacji naprawiane błyskawicznie. Serwer jest dostępny dla graczy z wykupionym Minecraftem Premium oraz NonPremiun, które chcą pograć ze innymi dla odskoczni. Beż żadnych ułatwiaczy rozgrywki, brak dropu ze stone czy przeróżnych komend ułatawiających komunikację między znajomymi (tpa, tpahere) oraz duży świat (10000x10000 wolnych kratek). Ciągle aktualizowane systemy oraz dodawane nowe pluginy i skrypty.

 

2.png

 

 

Na start gry, gracz jest wyrzucany w losowym miejscu na świecie - nie ma standardowego spawna, musisz przeżyć z losowego punktu na mapie. System cuboidów jest bardzo dobrze zoptymalizowany, najmniejszy rozmiar to 20 kratek wzdłuż i wszerz. Rozbudowanie go to nie problem, wystarczy zebrać odpowiednie surowce. Ułatwiliśmy handel między graczami w postaci sklepu oraz systemu wymian, który jest prosty i szybki w obsłudze.

 

 

1.png

 

 

W niedalekiej przyszłości, serwer rozbuduje się pod kątem reklamy oraz coraz to nowszych wersji pluginów. Na pierwszy plan rzucamy system gildii, który będzie mógł stworzyć między graczami nowe możliwości walki. Poza tym ekipa zarządzająca przedwsięzięciem ma zamiar organizować różne eventy, w których będzie można pozyskać limitowane przedmioty czy przeróżne korzyści. Zbierz znajomych i zacznij grę już dziś! Serwer został stworzony dla community devgaming jak i dla osób spoza serwera.

 

 

 

IP:  54.36.13.95:25565 lub pegasusmc.eu

DOŁĄCZ DO DISCORDA

 

 

 

 

Zdjęcia z rozgrywki (25.10)

 

4.png

1.png

2.png

3.png

 

Edytowano przez Bloom Graphics

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Jak na razie super, żadnych konfliktów, fajni ludzie, helper pomocny. Zapraszam do gry 😄

 

@edit 

coś nie mogę wejść, nie wykrywa mi serwera, koledze zresztą też. Co się dzieje? :c

Edytowano przez Seruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...