Skocz do zawartości

[Skrypt] Ślub/Marry

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam! Chciałbym przedstawić mój autorski skrypt na marry/ślub. Jest on jeszcze trochę pobugowany ale postaram się jak najszybciej to naprawić! (Tak, wiem że jest pełno w internecie skryptów i pluginów lepszych niż ten mój, ale może komuś się przyda) 😍😁😉😀. Planuję dodać więcej rzeczy typu: ustawianie prefixów i tp. Chętnie wasze sugestię i błędy wysłucham więc zapraszam do udzielania się w temacie!

INFORMACJE ABY SKRYPT DZIAŁAŁ POPRAWNIE!!!

UWAGA! WYMAGANE PLUGINY: Permissions Ex (W przyszłości postaram się dodać na "LuckPerms"), Skript, SkQuery, WildSkript.

Aby skrypt działał poprawnie ranga "Gracz" musi mieć permisję "marry.gracz", a ranga VIP "marry.vip". Jakby ktoś nie wiedział jak to tutaj jest mały poradnik jak dodać te permisję do rang w permissions ex. 1. Gracz - "pex group Gracz add marry.gracz". 2. "pex group VIP add marry.vip".

Wersja: 1.0

Pastebin: https://pastebin.com/ktWGvfZH

Edytowano przez xKami

Pani Kasia

Nie chcę cie jakoś smucić czy coś, ale napisanie skryptu który wymaga pierdyliarda innych pluginów I DODATKOWO specjalnych rang... To jest dosyć śmiesznie 🙂

Radzę napisać plugin

pierdyliarda? WildSkript, Skript, SkQuery to dodatki i sam plugin skrypt a skoro to jest skrypt to są. Po za tym to są skrypty a nie pluginy. Plugin od permisji jest na razie ale w przyszłości mam zamiar zrobić to bez jego wymagania

Pani Kasia

Aha. WildSkript, Skript, SkQuery, PermissionsEx po co? XDD Co Ty robisz?!

Dlaczego nie LuckPerms, albo GroupManager? Plugin na uprawnienia to po prostu plugin na uprawnienia. Nie ma, że ten, lub ten. No chyba, że ktoś jest taki, a nie inny programista, że u niego wychwytywanie uprawnień wygląda inaczej, niż to przeważnie wygląda.

Tak dodam jeszcze, że minecraft z każdą wersją brnie jeszcze dalej w większą ilość elementów gry, przez co gra się nie przyjemnie na serwerze z paroma pluginami z 1gb ram i słabym procem, a co dopiero, jak wjadą skrypty na taki serwer. Skrypt niefajny, plugin to już coś, a era skryptów przeminęła, szczerze powiedziawszy. Może ich się jeszcze używa, ale administracje serwerów robią je pod siebie edytując takie, jak ten tutaj udostępniony. To jest wada skryptów - prosta edycja.

Edytowano przez Ekrahb

Raczej dużo się nie napracowałeś, bo skrypt wyglądał skromnie, więc w czym problem i dlaczego takie zapotrzebowanie na tyle dodatków?

Jeszcze bym zrozumiał gdybyś potrzebował 1 pluginu (głównego od skryptów), ale nie aż tylu... Już to widzę, że ktoś doinstaluje tyle rzeczy w celu dodania ,,ślubów'' które nawet nie są rozbudowane i nie posiadają żadnych ciekawych funkcji. Nie chcę cie jakoś zniechęcać do pisania i tylko proponuje zainteresowanie się pluginami.

Popraw link (jest niedostępny)

@Vosly. Na razie podziękuję bo chcę zrobić SKRYPT na /marry a nie plugin, ponieważ takie  było założenie. A SkQuery i WildSkript jest bo zaniedługo będę pewnie dodawać dodatki. @Ekrahb I co że prosta edycja? Nigdzie nie zrobiłem wymusu braku edycji oprócz tych pierwszych linijek ale one i tak chyba na razie nie działają.

Pani Kasia

@xKami

Czemu nie plugin tylko akurat skrypt?

Co do skryptu, to sam skrypt jest prosty i to bardzo (co napisali już koledzy wyżej i nie będę się na ten temat rozpisywać), ale czemu od razu nie dałeś supportu dla innych pluginów np. LuckPerms, dużo pracy to by nie wymagało.

Poza tym zastanówmy się nad użytecznością takiego skryptu, raczej wątpie, aby był on stosowany na jakichś serwerach typu easyhc albo w ogóle na jakimś hc.

SMW0zFq.png

EasyHC XD Skrypt jest głównie pod "Freebuild" lub "Creative" bo dużo serwerów tego typu takie coś ma. A stwierdziłem że czemu nie napisać czegoś takiego i się tym podzielić. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...