Skocz do zawartości

Jakie są nagrody za 10-lecie LoL'a?

Polecane posty

Siema, wiadomo coś czy są przewidziane jakieś podarunki/nagrody na 10-lecie LoL'a? czy tylko te streamy gówniane? 

Pani Kasia

To się Riot rozkręcił na 10-lecie gry. Prócz tych giftów dają nam animowany serial "Arcane" w świecie Ligi, zapowiedzieli nowego championa - żonę Luciana, nową grę "Project A" która będzie coś w stylu Overwatch/Paladins, nową karciankę, Liga na mobilne sprzęty oraz konsole, TFT na telefony i jeszcze przed sezonowe zmiany już wrzucili. 

00Ydvwv.png

Pani Kasia

9 godzin temu, Sneakysu napisał:

To się Riot rozkręcił na 10-lecie gry. Prócz tych giftów dają nam animowany serial "Arcane" w świecie Ligi, zapowiedzieli nowego championa - żonę Luciana, nową grę "Project A" która będzie coś w stylu Overwatch/Paladins, nową karciankę, Liga na mobilne sprzęty oraz konsole, TFT na telefony i jeszcze przed sezonowe zmiany już wrzucili. 

fakt, z tym presezonem to jestem mega podjarany tymi smokami i ogólnie wszystkim.

mam nadzieję że usuną raksuło

image.png

1 godzinę temu, Molirol napisał:

fakt, z tym presezonem to jestem mega podjarany tymi smokami i ogólnie wszystkim.

mam nadzieję że usuną raksuło

No z tymi smokami może spoko wyjść, jednak najbardziej czekam na zmianę dżungli. 

Pani Kasia

32 minuty temu, privateaim napisał:

Jak odblokować te nagrody bo ja mam je ciągle zablokowane a konto mam od dobrych 5 lat.

Właśnie chyba jeszcze nie można, dopiero o 18-20 i prawdopodobnie nie wystarczy samo zalogowanie, a zrobienie 1st win of the day (na botach można).

,,MPCforum zdechło, ponieważ przeprowadzili wywiad z Rawerykiem'' ~ Harper

rwrksignlegit.gif

2 godziny temu, Revayerq napisał:

Właśnie chyba jeszcze nie można, dopiero o 18-20 i prawdopodobnie nie wystarczy samo zalogowanie, a zrobienie 1st win of the day (na botach można).

3 godziny temu, privateaim napisał:

Jak odblokować te nagrody bo ja mam je ciągle zablokowane a konto mam od dobrych 5 lat.

Godzina 22:00, pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...