Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakup karty dźwiękowej - co i jak?


BialyOrzel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kupilem glosniki trust 5.1 i dostałem 3 przewody a nie mam karty dzwiekowej

 

działają tylko 2x głosniki i subufer.  Wpiety tylko jeden kabel zielony.

Czy możliwe że też głosniki grają ciszej ? jeżeli mam tak podłączony zestaw. Kupiłem też ostatnio nauszne słuchawki karta dzwiękowa dała by coś więcej ?

 

coś polecanego macie moze

 

znalazlem coś takiego na aukcji ma sens ? czy lepiej karte dzwiekową pod płyte kupić

 

allegro

  • Aive zmienił(a) tytuł na Zakup karty dźwiękowej - co i jak?
Opublikowano
Dnia 14.10.2019 o 21:05, BialyOrzel napisał:

Witam, kupilem glosniki trust 5.1 i dostałem 3 przewody a nie mam karty dzwiekowej

 

działają tylko 2x głosniki i subufer.  Wpiety tylko jeden kabel zielony.

Czy możliwe że też głosniki grają ciszej ? jeżeli mam tak podłączony zestaw. Kupiłem też ostatnio nauszne słuchawki karta dzwiękowa dała by coś więcej ?

 

coś polecanego macie moze

 

znalazlem coś takiego na aukcji ma sens ? czy lepiej karte dzwiekową pod płyte kupić

 

allegro

eh mogłeś kupić lepsze głośniki, ale bez tego 5.1 ;v ale jak już masz, to kup jakąś tanią kartę, np. creative SB0730 x-fi gamer. a te słuchawki to jakie masz?

a i sprawdź, czy masz złącze pci w płycie głównej

Opublikowano

Kartę dźwiękową masz ale pojęcie jak podłączyć kable zerowe. 

 

Wszystko do zarządzania jest w panelu karty dźwiękowej, najlepiej to przeczytaj manual płyty głownej , jest wszystko opisane jak podłączyć. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...